Типи керамограніту

Колір і малюнок. Нескінченне різноманіття кольорів, фактур, імітацій найрізноманітніших природних матеріалів, якими балують фабрики-виробники своїх клієнтів. Розглянемо найбільш популярні на сучасному будівельному ринку.

Моноколор – цей керамічний граніт має однорідний колір по всій свій товщині. Виробництво такого виду керамограніту з технологічної та економічної сторони досить складний і відповідно дорогий процес, так як домогтися однорідності кольору складно і як наслідок ці серії дорожче інших. Заради справедливості варто відзначити, що фабрик які виробляють моноколори не так багато. Колекції виробляють як правило з матовою і полірованою поверхнею. Найбільш поширені кольори: білий, чорний, сірий, бежевий, відтінки коричневого.

Імітації каменю – список цього виду керамограніту дуже великий, це різновиди всіляких порід мармуру, граніту, травертинів, оніксу та інших складних порід. За видами поверхонь вибір так само досить різноманітний – полірований, матовий, лаппатірованний, напівполірований, структурний, так, що підібрати підходящий для дизайнерських і екстер’єрних рішень необхідний матеріал не задасть труднощів.

Різноманітність текстур – тут можна зустріти мудрі ідеї фабрик- виробників, від популярного керамічного паркету до імітацій шкіри, текстилю, металу, цементу і цей список можна продовжувати довго, так як кожен сезон виробник представляє нові види текстур і хто знає, чим нас ще зможуть порадувати дизайнери керамічної індустрії.

Останні записи