Головна » Новини » Тренди керамограніту 2020

Тренди керамограніту 2020

Кожен рік ми поповнюємо свій асортимент новими колекціями та намагаємося зробити наш сервіс кращим, а спілкування –  теплішим та дружелюбнішим. У нашій галереї вже представлені керамічні новинки наступного року, тому вже зараз у Вас є нагода дізнатись про те, що буде актуальним у 2020-му. Філософія нового року – це гнучкість, рівновага і гармонія, бо так важливо забезпечувати не просто гарний інтер’єр, а ще знаходити влучні компроміси, зберігати гармонію між людиною та її помешканням. Зустрічайте нові дуже гарячі колекції 2020-го, які здатні задовольнити потреби найвибагливішого дизайнера та цілком відповідають філософії, що правитиме інтер’єром у наступному році:

Тренди керамограніту 2020FMG MaxFine Marmi Amazonite

Колекція натхненна бразильським гранітом, який характеризується грубою зернистістю та виразним кольором аквамарину. Аквамариновий фон пронизаний елегантними, білими, сірими, золотими та чорними прожилками, а камінь, відомий своєю дорогоцінністю, використовувався у виготовленні коштовностей задовго до того, як його почали застосовувати в інтер’єрі. Амазоніт виражає елегантність та характер дикого каменю і особливо підходить для прикраси розкішних приміщень або навіть яхт.

Тренди керамограніту 2020Graniti Fiandre Marmi Maximum White Beauty

Нова колекція насичена духом вишуканого азіатського мармуру, який характеризується білими, зеленими, сірими та чорними польовими шпатами, котрі створюють насичений та оригінальний дизайн. Полірована обробка плит розкриває всю сутність, надає глибини кольору і краси деталям цій рідкісній та екзотичній фактурі.

Тренди керамограніту 2020

Refin Creos

Поверхня цієї колекції дуже гарно передає всю її м’якість та глибину. Нова колекція Creos, як стверджує сама компанія, переосмислює естетику смоли, що наноситься шпателем, завдяки делікатно зміщеній та нерегулярній текстурі, котра відрізняється як шліфованими, так і більш матовими ділянками, характерними для процесу висихання смоли.

Тренди керамограніту 2020Porcelaingres Royal Stone

Дух каменю та витонченість мармуру відповідають натхненню поверхонь колекції Royal Stone від Porcelaingres. Естетика свіжозрізаного каменю з тонкими жилками та візерунками, характерними для мармуру, дає життя матеріалу, який може бути різноманітним і водночас мінімалістичним, сміливим, але делікатним і бездоганно пасуючим до будь-якого типу інтер’єру.

Тренди керамограніту 2020Refin Vetri

Колекція надихає тонкими кольорами та глибинною поверхнею скла. Розроблена завдяки ретельному дослідженню та вдосконаленню технологій виробництва. Vetri ідеально підходить, як для ванної, так і для кухні. Завдяки глянцевій обробці, порцелянова плитка відбиває і підкреслює світло, надаючи світлості і поверхні, і приміщенню. Тонкі, ніжні варіації кольорів та краї плитки створюють відчуття глибини і елегантну геометричну сітку.

Тренди керамограніту 2020Fioranese GHIAIA SLABS Maxi

Розроблена Луїджі Романеллі для компанії Fioranese та, як стверджує сама компанія, колекція приносить у життя казку, перетворюючи каміння з дрібних, різних за характером та далеких один від одного елементів, у гармонійне та цілісне поєднання.

Тренди керамограніту 2020Lafabbrica Castle

Це нова оригінальна колекція, яка насичена духом та характером сміливого індійського мармуру. Сучасні кольори, такі як: білий, чорний, сірий та блакитний, передають природу мармуру, додаючи йому сучасної естетики та відображають цю оригінальність в атмосфері.

Тренди керамограніту 2020Cercom TO BE Marble Renoir Lux

Як стверджує компанія Cercom: колекція символізує вічну чарівність мармуру, його естетичність та неперевершеність. Велика плитка для підлоги з керамограніту влучно передає цю динаміку завдяки своєму мармуровому виконанню. Разом з неперевершеною якістю, завдяки полірованій поверхі, плитка добре піддається прибиранню, а кольори природних матеріалів стають частиною візуальної концепції, яка створює свіжу, чисту атмосферу.

Тренди керамограніту 2020

Graniti Fiandre MARMI MAXIMUM Arabescato Orobico

Колекція насичена тонами білого кольору у поєднанні з різними сірими та коричневими акцентами і м’якими відтінками охри, котрі наділяють колекцію інтенсивною синусною естетикою. А полірована обробка надає елегантності поверхні. Як доповненням до настінного та підлогового покриття, компанія пропонує персоналізації меблів та фурнітури, що максимально дозволяє реалізувати задуманий дизайн.

Тренди керамограніту 2020CERDISA MEGEVE

Створює резонуючий лісовий ефект з повільним витонченим характером. Саме так можна описати нову колекцію MEGEVE від CERDISA, яка надихається естетикою дикого італійського волоського горіха, надаючи будь-якій кімнаті глибокої лісової теплоти. MEGEVE – колекція з пронизливим природним духом, м’якою приємною структурою та легкою текстурою, а кольори представлені у глибокій деталізації. Колекція доступна в класичних відтінках волоського горіху, а також – у сучасних відтінках крейди і графіту.

Тренди керамограніту 2020Refin Pietra di Cembra

Колекція несе в собі природу та гірську атмосферу, яка складається з вулканічної породи та маленьких кристаликів кварцу, а завдяки великій наявності розмірів і товщин, колекція підходить як для зовнішньої, так і для внутрішньої відділки.

Тренди керамограніту 2020FMG Venice Villa

Інновації в поєднанні з секретами італійських ноу-хау. VENICE VILLA венеціанський «терраццо» у новому сучасному виконанні, що складається з подрібнених мармурових фрагментів. Завдяки багатобарвній палітрі, колекція розширює можливості та може використовуватись як в квартирах, так і комерційних приміщеннях.

Тренди керамограніту 2020

FMG Maxfine Agata

Колекція пропонує дуже багато різноманітних текстурних ефектів, щоб завжди знаходити правильне безкомпромісне рішення.

Тренди керамограніту 2020FMG Gemstone

Колекція натхненна кольором корисних копалин та має ексклюзивну поверхню, яка виділяється глибиною та естетичною пишністю, що має сувору текстуру, доповненою об’ємними кристалічними елементами.

Останні записи