Травертин

Розглядаючи різні керамогранітні матеріали в якості підлогового покриття, багато споживачів все частіше вибирають так званий травертин. І не дарма, адже травертин користується популярністю вже давно. Дуже давно. Легендарний Колізей був побудований саме з travertine, і стоїть досі! А це говорить багато про що.

Даний матеріал є гірською породою, яка проходить шліфування і отримує форму плитки, яку можна використовувати і для облицювання стін, і для підлогового покриття. У той же час, натуральний травертин коштує досить дорого, і не кожна людина може дозволити собі таке придбання. Однак сьогодні є прекрасна альтернатива традиційному travertine – штучна імітація. Правда, вона не зовсім штучна, так як для виготовлення використовуються природні компоненти, і в результаті виходить керамограніт з текстурою травертину. Відрізнити travertine від керамограніту ні візуально, ні тактильно не вийде, а тому це прекрасне рішення для тих, хто хоче красиво і недорого облицювати приміщення.

Переваги керамограніту травертину:

До головних достоїнств керамограніту під травертин можна віднести наступні:

  • Антиковзні властивості, що робить його відмінним вибором для ванних кімнат і санвузлів;
  • Міцність – керамограніт з текстурою травертин має підвищену зносостійкість;
  • Естетичний зовнішній вигляд;
  • Здатність витримувати високі навантаження, що робить його найкращим варіантом для підлогового покриття в житлових приміщеннях. Необхідно лише переконатися, що товщина плитки відповідає вимогам для того або іншого приміщення з урахуванням рівня прохідності;
  • Довговічність. Термін служби керамограніту під травертин дуже тривалий, обчислюється навіть не роками, а десятиліттями.

Крім того, варто вказати і універсальність. Керамограніт під travertine можна використовувати для облицювання стін, в якості підлогового покриття, як в сухих приміщеннях, так і в тих, де підвищений рівень вологості.

Ще одна безсумнівна перевага даного будівельного матеріалу – керамограніт коштує відносно недорого.

Детальніше

Showing all 13 results