Головна » Товари із "Товар Текстура" по тегу: Мармур

Мармур

Натуральний камінь добре виглядає в багатьох стилях інтер’єру. Однак його використання дещо обмежено. По-перше, для облицювання рівної стіни, необхідно обробити даний природний матеріал, що вимагає великих витрат. По-друге, камінь, в тому числі і мармур, сам по собі дорогий, не кожен може дозволити собі подібні витрати. По-третє, це досить важкий матеріал, створює навантаження на стіни і підлогу. Також він складний у догляді, вимогливий до миючих засобів, не терпить абразивних частинок, чутливий до перепадів температур. Тому довгий час мармур використовувався тільки в оформленні інтер’єрів елітних будинків.

Рішенням проблеми стала поява керамограніту. За багатьма показниками він виграє у природного каменя, при цьому виготовлений з повністю натуральних компонентів.

Переваги керамограніту перед мармуром:

Перш за все, матеріал набагато дешевше у виробництві і укладанні. З керамограніту робляться вже готові до використання плитки під мармур, які не потрібно додатково обробляти, а можна відразу укладати на підлогу або облицьовувати ними стіни. При необхідності є можливість створити монолітну стіну, якщо застосувати ректифіковану плитку, яка вирізається за максимально точними розмірами. Виходить безшовне укладання, і візуально стіна або підлога виглядають монолітно.

На дотик і на вигляд відрізнити керамограніт від натурального мармуру практично неможливо. Це можуть зробити тільки вузькі фахівці. Але на практиці ніхто не буде цим займатися, тим більше ваші гості, якщо ви плануєте облицьовувати стіни керамічним гранітом під натуральний камінь.

Представлений матеріал не боїться порошкоподібних миючих засобів, жорстких щіток, на поверхні не залишаються подряпини і відколи. У підсумку, догляд за плиткою під мармур дуже простий, і нечастий, так як матеріал практично не вимазується.

Керамограніт, на відміну від природного каменю, стійкий до перепадів температур в діапазоні 100 градусів, до впливу сонячних променів, вологи. Його можна застосовувати в облицюванні фасадів будівель навіть в суворих кліматичних умовах.

Ще одна перевага – широкий вибір колірних варіацій. Природний камінь має обмежену кількість кольорів, тоді як керамограніт можна створити будь-якого кольору, а за фактурою він буде ідентичний мармуру. Це надає більше можливостей для творчості в оформленні дизайну будинку або офісу.

ВИБІР КЕРАМОГРАНІТУ ПІД МАРМУР ПО ПОВЕРХНІ

Поверхня плитки впливає на те, де матеріал буде використовуватися. Цей фактор обов’язково слід враховувати, інакше можна зіпсувати ремонт і навіть отримати травму.

Найбільш популярними для керамограніту під мармур є такі види поверхні:

Матова. Вона зберігає шорсткість і міцність, до того ж найбільш доступна за ціною. Такі вироби використовують для облицювання фасадів і в кімнатах з підвищеним рівнем вологості. Якщо на плитку потрапляє вода, вона не стає слизькою, а тому повністю безпечна для ванних кімнат і басейнів;
Полірований керамограніт. Володіє глянсовою поверхнею, виглядає більш естетично і солідно. Але використовується тільки для облицювання стін всередині приміщень, так як його рівень міцності нижче, ніж у матової плитки. При попаданні вологи, стає слизьким, а тому не рекомендується для укладання у ванних кімнатах і санвузлах;
Напівполірована плитка. Середній варіант між матовою і полірованою. Верхній шар не зрізується, а частково полірується, завдяки чому керамограніт під мармуровий камінь зберігає свою міцність і стійкість до навантажень. На поверхні чергуються глянцеві і шорсткі ділянки.
Також зустрічаються й інші типи поверхні під мармуровий камінь, але вони менш поширені.

РІЗНОВИД КОЛЬОРІВ КЕРАМОГРАНІТУ ПІД МАРМУР

Вибір плитки за кольором не менш важливий, адже вона повинна вписуватися в інтер’єр, а нерідко і задає ритм. Тому потрібно правильно підібрати імітацію під природний камінь, з урахуванням кольору і призначення приміщення. Наприклад, зелений керамограніт під мармур відмінно виглядає в вестибюлі установи, в офісі, робочому кабінеті або вітальні, а в спальні – ні.

Біла плитка під мармур актуальна для ванних кімнат і віталень. У першому випадку допустимо використовувати такий колір як самостійний, облицювати матеріалом під білий мармуровий камінь і стіни, і підлогу, и стелю, створюючи єдину гаму. А ось для вітальні краще використовувати комбінацію білого з чорним.

Керамограніт під чорний мармур також знайшов застосування в різних рішеннях. В якості самостійного матеріалу він доречний тільки в санвузлах, у всіх інших випадках повинен виступати лише доповненням, інакше приміщення, як і фасад, вийде занадто похмурим, і буде негативно впливати на психіку. Вишукано виглядає в поєднанні з бежевим, білим і іншими світлими кольорами.

Сірий мармур вважається універсальним. Використання такої плитки практично необмежене, причому, можна поєднувати різні відтінки сірого, щоб отримати ненав’язливий, але привабливий інтер’єр. Багато хто обходить стороною сірий керамограніт під мармур, вважаючи його занадто нудним і невиразним. Тут помилка полягає тільки в неправильній комбінації відтінків і поєднанні з іншими кольорами.

Червоною плиткою зазвичай облицьовують кухні, ванні, підлоги в інших приміщеннях. Але комбінують з іншими кольорами, як правило, світлими, щоб додати «теплоти» в холодні тони червоного мармуру.

ЗАСТОСУВАННЯ В СТИЛЯХ

Так як мармур відноситься до дорогих і солідних матеріалів, то й застосовувати його слід у відповідних стилях. Це може бути бароко, ренесанс, ампір, скандинавський стиль, модерн. Також непогано виглядає в напрямку хай-тек поєднання білого і чорного керамограніту з не яскраво вираженою фактурою мармурового каменю. Але в цьому і інших сучасних стилях необхідно застосовувати плитку під мармур обережно, ретельно підбираючи малюнок і кольори.

Детальніше

Showing all 73 results