Головна » Дерево

Дерево

Showing all 60 results

Поява на ринку будматеріалів керамограніту під дерево значно розширила можливості при оформленні інтерєрів. Перш за все, цей матеріал дозволив створювати необхідний антураж в тих приміщеннях, де не можна було використовувати звичайну дерев’яну дошку. Навіть з усіма можливими обробками, дерев‘яні дошки не можуть довго прослужити в важких умовах, до того ж потребують постійного догляду, фарбування або покриття лаком. Також дерево легко займається, що знову ж таки створює проблеми для дизайнерів.

А ось керамограніт, навпаки, позбавлений таких недоліків. Він володіє такими перевагами:

  • Пожежна безпека;
  • Вологостійкість;
  • Міцність;
  • Довговічність;
  • Не вимагає особливого догляду;
  • Надовго зберігає свій зовнішній вигляд.

З огляду на це, виробники стали випускати плитку з імітацією під дерев’яну фактуру. Таким чином, був отриманий унікальний матеріал, що володіє зовнішнім виглядом дерева і міцністю керамограніта. Дану плитку можна використовувати біля джерел загоряння, в ванних кімнатах, на кухні, навіть для облицювання фасадів будівель. При цьому вартість матеріалу не набагато вище, ніж у дерев’яної дошки.

Вибір керамограніту під дерево за призначенням:

В першу чергу, плитку під дерево підбирають, виходячи з призначення. Вона може використовуватися для облицювання стін або в якості підлогового покриття.

При оформленні стін важливо, щоб дерев’яний декор був актуальним, гармоніював із загальним стилем інтер’єру. Укладати керамограніт під дерево по всьому периметру приміщення має сенс тільки тоді, коли мова йде про кантрі. У всіх інших випадках плитка повинна виступати не як основа, а як додатковий елемент декору, що підкреслює стиль.

В облицюванні стін потрібно вибирати просту фактуру, з імітацією дерев’яної дошки, але ніяк не паркету.

Для укладання підлоги важливо враховувати місце призначення. На кухні можна використовувати гладку плитку під дерево. А ось у ванній кімнаті або санвузлі застосовується тільки матова. При намоканні така плитка не стає слизькою, а тому безпечна.

Важливо правильно підібрати і товщину керамограніту. Для стін можна взяти плитку під дерево з товщиною 4-5 мм, а ось для підлоги – не менше 8 мм. Але пам’ятайте, що керамограніт є важким матеріалом, а тому підлога повинна бути в змозі витримати навантаження.

Що стосується оформлення, то найвигідніше виглядає керамограніт під дерев’яний паркет. Тільки на відміну від паркету, він не вимагає догляду, і здатний витримувати великі навантаження.

Вибір керамограніту під дерево за кольором

Плитка під дерев’яну дошку може володіти різними тонами, у продажу зустрічається широкий асортимент. Попитом користуються відтінки таких порід дерева:

  • Дуб;
  • Береза;
  • Ясень;
  • Тік;
  • Сосна;
  • Палісандр.

Благородно виглядає червоне дерево, воно застосовується в оформленні елітних інтер’єрів. Але його не повинно бути багато, інакше загубиться вся цінність цієї породи деревини, а насичений колір з часом почне дратувати. Червона дерев’яна дошка розкішно виглядає зі вставками під золото або срібло.

Вибір кольору повинен виходити з площі і рівня природного освітлення приміщення. Темні тони можна застосовувати для просторих світлих кімнат. У приміщенні з вікнами, що виходять на сонячну сторону, актуальними будуть холодні відтінки або плитка під дерево контрастних кольорів. Маленькі або спальні кімнати краще оформляти у світлих тонах – бежевих, молочних, світлих бурштинових, світло-рожевих. У той же час, підлога під дерев’яний паркет повинна бути трохи темнішою.

Ванна кімната і санвузол можуть бути облицьовані практично будь-якими відтінками плитки під дерево. У цих приміщеннях освітлення зазвичай тільки штучне, тому особливої ​​різниці в кольорі немає.

Вибір керамограніту під дерево по малюнку:

Так як дерево володіє певним малюнком, важливо вибрати правильний. Найбільш популярними є дерев’яний паркет і дошка, але також зустрічаються плитки, де дерево поєднується з каменем або мармурів, а керамограніт може імітувати стару деревину.

Якщо говорити про класичну «дерев’яну» плитку, то її фактура зроблена у вигляді волокон. Такий варіант найкраще укладати без швів, щоб отримати монолітність дерев/яної стіни або підлоги.

Керамограніт під паркет добре виглядає як в сучасному стилі, так і в напрямках лофт, вінтаж, ретро.

Укладаючи плитку під дерево на підлогу, не варто забувати про орнаменти, вони є гарним доповненням, додають елегантності і яскравості. Це актуально для кухонних приміщень, їдалень, вестибюлів і публічних закладів.

Потрібно пам’ятати, що малюнок «дерев’яної» плитки нерідко задає ритм, і він повинен гармоніювати з інтер’єром. Строгі чіткі лінії не завжди сумісні з ніжним, «м’яким» оформленням приміщення, та, навпаки.

Розміри приміщення:

Плитка під дерево обов’язково повинна підбиратися з урахуванням площі приміщення. Це впливає на розмір «дерев’яного» керамограніта. Маленька кімната, облицьована великими плитами, виглядає ще менше. Таке рішення дозволить заощадити при купівлі будматеріалів, але повністю зіпсує дизайн. Одночасно дрібні плитки під дерево, що використані в просторому приміщенні, викликають роздратування, їх занадто багато. Взагалі використання дерев’яної мозаїки дуже обмежене, даний варіант керамограніту під дерево використовується тільки досвідченими дизайнерами. «Золоте» правило: для великих приміщень вибирайте велику «дерев’яну» плитку, для маленьких – невелику або середню.

Стилі застосування керамограніту під дерево:

«Дерев’яна» плитка може використовуватися практично в будь-яких стилях, не тільки в кантрі або ретро. Навіть для хай-тек буде доречний керамограніт під дерево, якщо правильно вибрати тон і малюнок.

Плитка під «старе» дерево гармонійно виглядає в скандинавському стилі, а керамограніт під дерев’яний паркет з елементами каменю підходить для направлення антик.

У кантрі мало не всі приміщення можна оформити плиткою під дерево, головне, щоб вона не була вся одного кольору.

Пол з імітацією дерев’яної дошки повинен бути на кілька тонів темніше за стіни. У лофт керамограніт під дерево може імітувати або паркет, або дошку для підлоги.

Детальніше