Цемент

Керамограніт під цемент – один з найбільш затребуваних матеріалів для облицювання приміщень. Його відрізняє ненав’язливий, і в той же час, сучасний зовнішній вигляд, що дозволяє використовувати керамограніт під бетон практично у всіх популярних дизайнах інтер’єру. При правильному підході плитка під цемент гармонійно впишеться в такі напрямки, як лофт, мінімалізм, гранж, і навіть середземноморський стиль. І, звичайно, в усі сучасні дизайни інтер’єру.

Крім облицювання стін, сучасний керамограніт під бетон добре підходить в якості підлогового покриття. Така підлога володіє універсальністю, так як він добре виглядає з багатьма варіантами оформлення стін, починаючи з пастельних тонів і закінчуючи яскравими контрастними кольорами. Плитку під цемент зручно використовувати для отримання необхідного ефекту, причому зробити це можна і своїми силами, без залучення дизайнерів.

Найкраще представлений облицювальний матеріал підходить для віталень, кухонних приміщень, коридорів, офісів. Також керамогранітом може оформлятися ресторан, кафе, готель, торговий центр. Єдиними обмеженнями при використанні керамограніту під цемент виступають технічні характеристики конкретної плитки – товщина, розміри, вологостійкість, колірна гамма і т.п.

Керамограніт під цемент – елегантність в союзі з міцністю:

Крім ефектного сучасного зовнішнього вигляду, вишуканості і універсальності, керамограніт під цемент володіє також рядом інших переваг. Перш за все, це міцність, надійність, стійкість до навантажень. Його довговічність точно така ж, як у бетону, тому даний матеріал і застосовують навіть для оформлення промислових будівель.

Однак характеристики міцності залежать від товщини плитки під цемент. Якщо плитка дуже тонка, то вона підійде тільки для оформлення стін. А ось для підлогового покриття рекомендується брати плитку під бетон з товщиною не менше 8 мм.

Детальніше

Showing all 17 results