Текстиль

Керамічна плитка текстиль в інтер’єрі виглядає настільки оригінально, що вмить перетворюється на родзинку кімнати. На неї просто неможливо не звернути увагу – особливості фактури дозволяють створити атмосферу затишку та тепла в будь-якому приміщенні.

Тим паче сьогодні, коли більшість дизайнерів намагаються креативна підходити до оформлення простору житлових чи комерційних приміщень. І тут їм на допомогу приходять такі нестандартні фактури оздоблювальних матеріалів. 

Особливості керамічної плитки під текстиль:

Плитка текстиль з’явилась на полицях магазинів не так давно. Однак вона швидко змогла завоювати симпатію досвідчених дизайнерів, що втілюють в життя нестандартні проекти. Сьогодні такий оздоблювальний матеріал використовується на різних просторах – як квартири чи заміські будинки, так і великі ресторани чи торгівельні центри. 

При чому така оригінальна технологія актуальна не лише при оформленні кухні чи ванни. Деякі дизайнери списують плитку текстиль навіть в інтер’єри вітальні чи коридору.

Особливу текстуру, яка характеризується ткана керамічна плитка, стало можливим створити завдяки новій технології – цифрове нанесення. При чому імітація тканини відбувається не тільки зовні, але й на дотик – такі матеріали тактильно можуть нагадувати поверхню:

  • з вишивкою хрестиком;
  • в’язану;
  • печворк;
  • велюр; 
  • шовк тощо.

Такі виробі можуть бути однотонними, або мати характерні текстильні візерунки – геометричні чи флористичні мотиви, абстракція, східні візерунки тощо. 

Як вибрати ідеальну плитку під текстиль?

Керамічна плитка під текстиль може стати окрасою будь-якого приміщення. Головне – вибрати виріб, що ідеально вписується в інтер’єр кімнати. Для цього рекомендуємо вам звертати увагу на:

  1. Розмір плитки. Сьогодні виробники пропонують плитку текстиль в різних розмірах та формах. Ви можете використовувати одну модель в кімнаті, чи гармонійно поєднати декілька варіантів плитки. Головне – щоб вони доповнювали один одного.
  2. Наявність візерунків. Тут варто враховувати загальну площу кімнати. Якщо ви розміщаєте плитку в маленькій ванній, вибирайте вироби з крупними візерунками, або й взагалі – однотонні. Для великих кімнат обмежень немає – тут ваша фантазія може проявитись на повну силу.
  3. Стиль інтер’єру. Логічно, що на кухні, виконаній в стилі хай-тек плитка, що імітує вишивку хрестиком, не зовсім доречна. А от колекція, що нагадує шовк чи оксамит зможе гарно вписатись в дизайн кімнати. Якщо бажаєте оформити простір в стилі еко, етно чи кантрі, придивіться до колекцій, що імітують натуральний льон.
  4. Також не забувайте, що оздоблення, виконане в пастельних світлих відтінках, здатне візуально розширити площу кімнати. А ось темні кольори навпаки – роблять простір нібито меншим. 

Варто також враховувати, що плитка під текстиль має особливу текстуру, яка доволі складна в догляді. Адже, щоб позбутись забруднення, вам доведеться відчищати виріб у важкодоступних місцях. Тому перш, ніж встановлювати матеріал на кухню, переконайтесь, що в кімнаті добре працює вентиляція (ще краще – витяжка). Так ви зможете уникнути потрапляння плям жиру в складки на поверхні плитки.

Якщо ви хочете додати своїй оселі оригінальний вигляд і в той самий час зберегти домашній затишок, вам неодмінно сподобається такий оздоблювальний матеріал, як плитка під текстиль, купити яку ви можете на сайті нашого інтернет-магазину – в каталозі представлена якісна та довговічна продукція всесвітньо відомих брендів.

Детальніше

Showing all 5 results