Текстиль

Керамічна плитка текстиль в інтер’єрі виглядає настільки оригінально, що вмить перетворюється на родзинку кімнати. На неї просто неможливо не звернути увагу – особливості фактури дозволяють створити атмосферу затишку та тепла в будь-якому приміщенні.

Тим паче сьогодні, коли більшість дизайнерів намагаються креативна підходити до оформлення простору житлових чи комерційних приміщень. І тут їм на допомогу приходять такі нестандартні фактури оздоблювальних матеріалів. 

Особливості керамічної плитки під текстиль

Плитка текстиль з’явилась на полицях магазинів не так давно. Однак вона швидко змогла завоювати симпатію досвідчених дизайнерів, що втілюють в життя нестандартні проекти. Сьогодні такий оздоблювальний матеріал використовується на різних просторах – як квартири чи заміські будинки, так і великі ресторани чи торгівельні центри. 

При чому така оригінальна технологія актуальна не лише при оформленні кухні чи ванни. Деякі дизайнери списують плитку текстиль навіть в інтер’єри вітальні чи коридору.

Особливу текстуру, яка характеризується ткана керамічна плитка, стало можливим створити завдяки новій технології – цифрове нанесення. При чому імітація тканини відбувається не тільки зовні, але й на дотик – такі матеріали тактильно можуть нагадувати поверхню:

  • з вишивкою хрестиком;
  • в’язану;
  • печворк;
  • велюр; 
  • шовк тощо.

Такі виробі можуть бути однотонними, або мати характерні текстильні візерунки – геометричні чи флористичні мотиви, абстракція, східні візерунки тощо. 

Як вибрати ідеальну плитку під текстиль?

Керамічна плитка під текстиль може стати окрасою будь-якого приміщення. Головне – вибрати виріб, що ідеально вписується в інтер’єр кімнати. Для цього рекомендуємо вам звертати увагу на:

  1. Розмір плитки. Сьогодні виробники пропонують плитку текстиль в різних розмірах та формах. Ви можете використовувати одну модель в кімнаті, чи гармонійно поєднати декілька варіантів плитки. Головне – щоб вони доповнювали один одного.
  2. Наявність візерунків. Тут варто враховувати загальну площу кімнати. Якщо ви розміщаєте плитку в маленькій ванній, вибирайте вироби з крупними візерунками, або й взагалі – однотонні. Для великих кімнат обмежень немає – тут ваша фантазія може проявитись на повну силу.
  3. Стиль інтер’єру. Логічно, що на кухні, виконаній в стилі хай-тек плитка, що імітує вишивку хрестиком, не зовсім доречна. А от колекція, що нагадує шовк чи оксамит зможе гарно вписатись в дизайн кімнати. Якщо бажаєте оформити простір в стилі еко, етно чи кантрі, придивіться до колекцій, що імітують натуральний льон.
  4. Також не забувайте, що оздоблення, виконане в пастельних світлих відтінках, здатне візуально розширити площу кімнати. А ось темні кольори навпаки – роблять простір нібито меншим. 

Варто також враховувати, що плитка під текстиль має особливу текстуру, яка доволі складна в догляді. Адже, щоб позбутись забруднення, вам доведеться відчищати виріб у важкодоступних місцях. Тому перш, ніж встановлювати матеріал на кухню, переконайтесь, що в кімнаті добре працює вентиляція (ще краще – витяжка). Так ви зможете уникнути потрапляння плям жиру в складки на поверхні плитки.

Якщо ви хочете додати своїй оселі оригінальний вигляд і в той самий час зберегти домашній затишок, вам неодмінно сподобається такий оздоблювальний матеріал, як плитка під текстиль, купити яку ви можете на сайті нашого інтернет-магазину – в каталозі представлена якісна та довговічна продукція всесвітньо відомих брендів.

Детальніше

Showing all 6 results