Камінь

Камінь з давніх часів уособлював собою надійність, міцність і довговічність. Тому його досі використовують в облицюванні фасадів і оформленні інтер’єрів. Разом з тим, це досить дорогий матеріал, і до недавніх пір йому важко було відшукати альтернативу. Але в останні роки на ринку будматеріалів з’явився керамограніт, який можна виготовити з будь-якою фактурою, в тому числі і тою, що імітує природний камінь. При цьому вартість плитки з такого матеріалу набагато нижче, і створювати її можна будь-яких форм і розмірів, які не потребують додаткової обробки і шліфування.

До того ж, керамограніт можна створювати не тільки традиційного сірого кольору, який притаманний звичайному каменю, але також і інших забарвлень, щоб отримати імітацію кварциту, яшми, мармуру, граніту і т.п. Це дозволяє оформляти інтер’єр і екстер’єр у самих різних стилях і варіаціях.

Особливості матеріалу:

Керамограніт під природний камінь має цілу низку переваг. Серед основних варто виділити такі:

  • Можливість використовувати в усіх стилях інтер’єру;
  • Стійкість до ультрафіолетових променів і здатність зберігати первозданний колір навіть через роки експлуатації;
  • Низький рівень поглинання води, завдяки чому ідеально підходить для облицювання ванних кімнат, санвузлів і кухонних приміщень;
  • Висока зносостійкість і стійкість до механічних пошкоджень – на поверхні практично неможливо залишити подряпини або відколи;
  • Висока стійкість до перепадів температур, тому підходить для оформлення фасадів навіть в регіонах з суворим кліматом.

Крім того, плитка з керамограніту за собівартістю набагато дешевше, вона відразу виготовляється потрібного розміру, товщини, форми і кольору, на відміну від природного каменю, який потрібно допрацьовувати, щоб отримати рівну поверхню. Укладати такий матеріал теж набагато простіше, при бажанні можна створити видимість монолітності підлоги або стін.

Технічні характеристики:

Основні технічні властивості, що зробили керамограніт таким популярним в облицюванні, стосуються високих характеристик міцності. Тому він знайшов застосування не тільки для оформлення інтер’єрів, але і для фасадних робіт. Матеріал з легкістю витримує вплив агресивного зовнішнього середовища, опади, морози, високі навантаження. Більш того, плиткою під камінь можна облицювати стіни і підлогу в місцях з високою прохідністю, наприклад, в торгових центрах, аеропортах, вокзалах.

Завдяки стійкості до різних хімічних реагентів, доглядати за керамогранітом дуже просто. Допускається використання будь-яких миючих засобів, як рідких, так і порошкоподібних, можна застосовувати жорсткі щітки і мочалки.

В середньому термін служби матеріалу здатний досягати 50 років, в залежності від умов експлуатації. При цьому керамограніт під природний камінь збереже не тільки свою міцність і твердість, але і свій зовнішній вигляд, що теж важливо.

Застосування у стиля:

За допомогою імітації природного каменю можна створювати авторські стилі інтер’єру, оригінальні і неповторні. Дизайнери вже встигли високо оцінити якості даної плитки. Особливо той факт, що її можна поєднувати, як з сучасними меблями, так і антикварними або ретро. Розглянемо різні варіанти застосування представленого матеріалу в популярних сьогодні стилях.

Лофт:

Керамогранітна плитка з успіхом використовується в цьому напрямку, так як сама концепція стилю передбачає присутність в інтер/єрі каменю, бетону, цегли. Звичайно, сучасна варіація лофт дещо відрізняється від оригінального стилю, інакше ніхто б не захотів жити в приміщенні, що нагадує занедбану фабрику, з вічними протягами, холодом і обмеженою кількістю меблів. Однак це пред’являє і зовсім інші вимоги до облицювальних матеріалів, вони повинні відповідати сучасним стандартам, і викликати відчуття затишку. Тому керамограніт більш привабливий для лофт, ніж натуральний матеріал, він відмінно підходить для оформлення стін і в якості підлогового покриття.

Готика:

Цей напрямок характеризується строгими вертикальними лініями, що візуально роблять приміщення більш високим. З іншого боку, для житлового приміщення важливо уникнути похмурості, яка властива готичному стилю. Тому вибір кольорів повинен лягти на коричневий, синій, жовтий і червоний. Плитка під природний камінь підійде для підлогового покриття. Для стін можна вибрати матеріал з іншого фактурою, наприклад, таку, що імітує цеглу або мармур.

Класицизм:

Відмінні риси цього стилю – солідність, шик, що гармонійно поєднуються зі строгістю. Тут все повинно виглядати вишукано, але без зайвої помпезності. Для облицювання стін слід використовувати керамограніт таких кольорів, як золотий, рожевий і білий, але найвигідніше буде виглядати їх комбінація.

Гранж:

Цей напрямок легко впізнати по спокійній і легкій атмосфері, яка не терпить хаосу, поспіху, метушні. Тому плитка для оформлення стін краще всього підійде з закругленими лініями, в стриманих кольорах і відтінках. Підлогу можна оформити за допомогою орнаментів, але також дотримуючись легкості колірної гами, без яскравості, або ж використовувати натуральні кольори каменю.

Детальніше

Showing all 118 results