Гума

Одним із найбільш оригінальних способів оформлення підлоги по праву можна вважати керамограніт гума. Така плитка імітує застиглу смолу та додає інтер’єру унікальності та неординарності. Її популярність зумовлена тим, що сучасні інтер’єри просто створені, щоб вражати оригінальністю форм та фактур. Дизайнери часто обирають оздоблення, яке гармонійно поєднує в собі естетичну та практичну функцію. 

Особливості керамічної плитки гума:

Керамічна плитка гума за зовнішніми ознаками нагадує бетон. Це дозволяє використовувати підлогове покриття при оформленні приміщень в таких стилях, як: хай-тек, лофт, скандинавський, мінімалізм. Фактурою ж такі вироби чимось нагадують резину. Так-так, виробникам вдалось передати м’якість не тільки на вигляд, але й на дотик. 

Ще донедавна вважалось, що плитка на підлозі не має виділятись – вона швидше була нейтральною на противагу меблям чи декору. Але сьогодні все більше виробників підлогового покриття пропонують оригінальні вироби, які цілком можуть стати головним акцентом в кімнаті. Однією з останніх креативних розробок вважається керамограніт гума. Купити його можна сьогодні у багатьох іноземних брендів, що займаються виробництвом плитки. Ми пропонуємо продукцію виробників, яким довіряють покупці по всьому світу.

Переваги керамограніту гума:

Купити керамограніт гума у Києві рекомендують для різних типів приміщень:

  1. Будинок чи квартира. Така плитка оригінально виглядає та поєднується з різними стилями інтер’єру. 
  2. Офісні приміщення. Головною метою дизайну офісів є створення максимально лаконічного простору, в якому було б комфортно працювати. І стильна підлога без зайвих декоративних елементів тільки сприяє цьому.
  3. Заклади  громадського харчування. Забудьте про традиційні способи оформлення підлоги – інтер’єр закладу вже давно вважається одним з найважливіших критеріїв хорошої відвідуваності. Бари, ресторані та кав’ярні набувають зовсім іншого вигляду з більш оригінальним підлоговим покриттям.
  4. Торгівельні центри. Плитка, що імітує гуму, – це мінімалістичне та водночас стильне покриття, що часто використовується крупними торгівельно-розважальними комплексами.

Варто також відмітити, що гума керамограніт може використовуватись не тільки для оформлення підлоги, але й в якості оздоблення стін.

Такий керамограніт має велику кількість переваг:

  1. Універсальність – плитку можна розміщувати в будь-яких типах приміщень. Головне – вибрати продукцію з відповідним максимальним навантаженням. Навіть в межах однієї квартири вона підходить для декількох кімнат. З її допомогою ви зможете оформити як кухню, так і ванну кімнату.
  2. Стильний вигляд. Ця плитка приковує до себе погляди, навіть не маючи на поверхні декоративних складових. А поєднання мінімалізму та нестандартного зовнішнього вигляду сьогодні дуже популярне.
  3. Великий вибір розмірів та відтінків. Це може бути як світлий керамограніт, що здатен візуально розширити площу кімнати, так і темна плитка, що ідеально вписується в великі приміщення. Розмір однієї плитки буде залежати від площі кімнат – чим вона більша, тим більші плитки потрібно брати.

Створіть особливий затишок та красу в помешканні разом з оригінальним оформленням підлоги. Таке покриття без сумніву стане справжньою родзинкою інтер’єру. Купити керамічну плитку гума ви можете просто зараз на сайті нашого магазину – ми співпрацюємо з перевіреними виробниками та пропонуємо якісні товари, які прослужать кілька десятиліть. 

Детальніше

Showing all 1 result