Головна » Товари із "Товар Текстура" по тегу: Моноколори

Моноколори

Керамічна плитка моноколор – це незмінна класика, яка завжди актуальна для будь-якого стилю інтер’єру приміщення. Головне – вибрати відтінок, який гармонійно впишеться в дизайнерське оформлення кімнат. Сьогодні виробники пропонують кілька десятків відтінків виробу – пастельні, яскраві, світлі, темні, теплі чи холодні – з таким величезним асортиментом ви точно зможете втілити в реальність будь-яку дизайнерську задумку!

Особливості та способи застосування плитки моноколор:

Моноколор плитка – це оздоблювальний матеріал, який виготовляється водному кольорі. Здавалося б такі вироби мають виглядати занадто просто та нецікаво. Однак це зовсім не так – сьогодні існує близько сотні різних забарвлень поверхні, деякі з них настільки оригінальні, що вмить перетворять інтер’єр на унікальний та креативний простір.

Керамограніт моноколор сьогодні може використовуватись в різних типах приміщень:

  1. Квартира чи заміський будинок. Такий оздоблювальний матеріал часто використовується для оформлення підлоги та стін в таких кімнатах, як кухня та ванна. З них також можна викладати красивий фартух в робочій зоні кухні.
  2. Офісні приміщення – плитка моноколор дозволяє створити максимально простий та лаконічний інтер’єр, яким і мають відрізнятись офіси.
  3. Торгівельно-розважальні та спортивні комплекси. Через велику кількість людей, які щодня ходять по торговим центрам в таких приміщеннях необхідно встановлювати підлогове покриття, яке здатне витримувати великі навантаження. Тому обов’язково звертайте увагу, яку вагу може витримати плитка.
  4. Заклади громадського харчування. В таких типах приміщень на першому місці простота в прибиранні та стійкість до механічних пошкоджень. Краще вибирати вироби з гладкою фактурою – їх легше мити від забруднень.
  5. Салони краси. Тут моноплитки стануть в нагоді перш за все своєю лаконічністю.
  6. Медичні центри та стоматологічні кабінети. В таких приміщеннях прийнято встановлювати світле та максимально просте підлогове покриття. І керамограніт моноколор – просто ідеальне рішення.

Переваги керамічної плитки моноколор:

Серед всіх представлених сьогодні варіантів оздобленні стін та підлоги особливої уваги заслуговує плитка моноколор. Купити її рекомендуються в першу чергу через її універсальність. Просте однотонне оформлення плитки дозволяє використовувати її як фон чи як акцентний елемент в кімнаті. Окрім того, таке покриття має й інші переваги:

  1. Величезний асортимент. Ви можете вибрати плитку будь-якого розміру чи форми. Тут вже все буде залежати від площі кімнати та ваших особистих вподобань.
  2. Можливість створити креативний простір. Для цього достатньо просто поєднати 2 відтінки моноколору. Можна викласти їх полосами чи шаховою дошкою – головне вибирати забарвлення, які гарно поєднуються між собою. Це можуть бути як контрастні варіанти (класичний чорно-білий), так і кольори, що знаходяться на сусідніх позиціях в загальній гамі (блакитний та синій, червоний та помаранчевий тощо). 
  3. Доступна вартість. Через те, що такі плитки не мають оригінального дизайну у вигляді декоративних вставок та візерунку, їхня ціна нижча, ніж у колекцій складнішого дизайну.

Фантазуйте та створюйте класичні інтер’єри чи креативні поєднання. Купити плитку моноколор ви можете на сайті нашого інтернет-магазину – ми пропонуємо вам широку палітру відтінків виробів та гарантуємо якість та довговічність всіх товарів, представлених в каталозі.

Детальніше

Showing all 38 results