Креативний дизайн

Керамограніт в інтер’єрі виконує не тільки практичну функцію. Він також може стати декоративним елементом та яскравим акцентом кімнати. Правда, для цього варто відмовитись від стандартних моделей та придивитись до креативних колекцій, що вражають своїми формами, відтінками, фактурами та візерунками.

Керамічна плитка в інтер,єрі – особливості та переваги оздоблювального матеріалу.

Серед найпопулярніших матеріалів, що використовуються в якості підлогового покриття, особливо популярною вважається керамічна плитка. Дизайн таких виробів сьогодні може бути дуже й дуже креативним. Виробники намагаються вразити покупців та пропонують моделі, які дозволяють втілити в життя будь-який дизайнерський проект.

Найкреативніший дизайн керамограніту представлений в таких колекціях:

  1. Плитка під шкіру.
  2. Керамічна плитка, що імітує текстиль.
  3. Плитка майоліка з красивими візерунками, що нагадують середземноморські мотиви.
  4. Еко. Така плитка може імітувати бамбук чи натуральну деревину. Особливо актуальна вона для кімнат в стилі еко чи кантрі. Також такий матеріал застосовується при оформленні приміщень в східному чи скандинавському стилях.

Така плитка може використовуватись не лише для таких кімнат, як кухня чи ванна (адже саме там найчастіше вкладають керамограніт). Особливий зовнішній вигляд матеріалу дозволяє укладати його навіть у вітальні, столовій чи коридорі.

Як вибрати дизайн керамічної плитки?

Перед тим, як купити оздоблювальний матеріал, варто переконатись, що він буде доречним саме у вашому інтер’єрі. Щоб дизайн керамічної плитки повністю відповідав всім вашим вимогам та побажанням, а також став справжньою окрасою приміщення, рекомендуємо звертати увагу на такі деталі:

  1. Колір. Може бути як пастельним, так і яскравим. Тут все буде залежати від ваших смаків та дизайнерського задуму. Якщо хочете використати в одній кімнаті кілька кольорів – стежте за тим, аби вони поєднувались між собою. Також варто пам’ятати, що світлі кольори плитки здатні візуально розширити площу кімнат. А ось темне забарвлення працює навпаки.
  2. Наявність візерунків. Не варто поєднувати дрібні візерунки та яскраві кольори – такий інтер’єр виглядатиме строкатим. Звісно, малюнки та візерунки на поверхні мають гармонійно вписуватись в загальний стиль кімнати. Для власників маленьких приміщень є важлива нотатка – часті дрібні візерунки візуально зменшують простір, тому їх варто уникати.
  3. Фактура. На кухні, де під час приготування їжі по кімнаті бризкає вода чи жир, краще вибирати плитку з рівною поверхнею – мити такий матеріал буде максимально просто. Звісно, якщо у вас добре працює витяжка, можна придивитись до нестандартних фактур.
  4. Максимальне навантаження. Незважаючи на привабливий зовнішній вигляд, керамічна плитка мусить бути зносостійкою та міцною. Особливо це стосується кімнат чи приміщень з високою проходимістю.

Замовити стильну та якісну плитку ви можете в нашому інтернет-магазині. На сайті ви знайдете безліч креативних варіантів виробів від виробників, що підтвердили якість своїх товарів та набули світової популярності. З таким оздоблювальним матеріалом будь-яка кімната зможе стати стильним приміщенням, що відображає характер та уклад життя його власника. В каталозі представлено керамограніт, палітра якого складається з десятків різних відтінків – ви безперечно знайдете плитку, що стане окрасою будь-якого простору.

Детальніше

Showing all 59 results