Шкіра

Керамічна плитка під шкіру – доволі новий оздоблювальний матеріал, який здатний перетворити будь-яку кімнату на оригінальний простір, що притягує увагу. Звісно, такі вироби не є універсальними – тобто використовувати їх можна далеко не в усіх стилях. Однак, якщо ви не боїтесь сміливих рішень та хочете надати кімнаті креативного вигляду, вам безсумнівно сподобається плитка під шкіру.

Особливості керамічної плитки під шкіру:

Шкіра ще здавна використовувалась в якості оздоблювального матеріалу. Окрім практичних властивостей (а матеріал міг тримати тепло та не пропускати вологу) вона також слугувала ознакою розкоші та багатства. Сьогодні оздоблювати приміщення шкірою – не найкраща ідея. А от втілити її мотиви в деяких матеріалах – прекрасний спосіб оживити інтер’єр та надати йому більш оригінального вигляду.

Особливої уваги заслуговує дизайнерська плитка під шкіру. Вона може бути виконана в будь-якому відтінку. Не обов’язково вибирати класичні кольори – в пошуках сміливих ідей дизайнери створили для сучасних брендів колекції з плиткою яскравих відтінків (червоний, жовтий тощо). На них імітація натуральної зміїної чи крокодилячої шкіри виглядає дуже креативною.

Така плитка може виступати в якості основного оздоблювального матеріалу, а може бути лише акцентним елементом. Наприклад, з її допомогою ви можете прикрасити частину стіни чи підлоги, а також оформити кухонний фартух. Особливо оригінально виглядає керамограніт, що імітує шкіру рідкісних екзотичних тварин. В такому інтер’єрі є щось первісно дике, таке, що не може не притягувати увагу.

Плитка під шкіру – стильне та нестандартне оформлення кімнати:

Найкраще виглядає текстура шкіри на світлих поверхнях. Тим паче, що такі відтінки мають ще одну перевагу – вони здатні візуально розширювати площу кімнати. Тому для маленьких чи темних приміщень придивіться до плитки, яка має текстуру шкіри, що нанесена на бежеву чи молочну поверхню.

Завдяки стильному зовнішньому вигляді та відмінним функціональним властивостям такий оздоблювальний матеріал широко застосовується в дизайнерських проектах. Сьогодні керамограніт під шкіру може застосовуватись в різних типах приміщень:

  1. Квартира чи будинок. Тільки уявіть, наскільки оригінально буде виглядати кухня, підлога якої оформлена плиткою під шкіру. Звісно, такий оздоблювальний матеріал варто встановлювати тільки для певного стилю інтер’єру. Так, наприклад, він буде доречним в кімнатах, оформлених по мотивах стилю модерн чи кантрі.
  2. Ресторани, нічні клуби. Красивий інтер’єр – одна із запорук успіху закладу. Щоб відтворити основну концепцію, інколи варто використати оригінальне оздоблення. 
  3. Кабінет. В будь-якій компанії кабінет директора – це особливий простір, що має показувати серйозність фірми. Стриманість та лаконічність варто поєднувати з багатим лоском та розкішшю. Саме тому керамічна плитка шкіра часто застосовується саме в кабінетах та конференційних залах. 

Щоб створити оригінальний дизайн інтер’єру, варто докласти зусиль. На щастя, сьогодні існує безліч оздоблювальних матеріалів, що зможуть повністю відтворити ваше бачення простору. Для сміливих та креативних людей ідеально підійде покриття, що імітує шкіру. Воно виглядає благородно та екстравагантно. Купити керамічну плитку під шкіру ви можете на сайті нашого інтернет-магазину – в каталозі представлено кілька моделей від брендів, що відомі якісною та довговічною продукцією. 

Детальніше

Showing all 2 results