Керамограніт широкоформатний

Широкоформатний керамограніт нечасто використовується для оформлення інтер’єру будинку чи квартири. Найчастіше такий матеріал замовляють для оздоблення підлоги крупних приміщень. Це можуть бути як промислові, так і офісні чи торгові простори, які потребують не тільки красивого, але й максимально міцного підлогового покриття. 

Особливості широкоформатного керамограніту:

Вже з самої назви товару зрозуміло, що головною особливістю підлогового покриття є його великі габарити. Це може бути плитка 100х100, 75х100, 100х130 тощо. Відповідно в маленькі приміщення (такі, як, наприклад, ванна кімната) такий формат не встановлюється. Однак для великих площ він є справжнім спасінням – адже великі розміри керамограніту дозволяють оформити підлогу набагато швидше.

Виділяють такі види керамограніту великого розміру:

  1. Тонкий широкоформатний керамограніт, ціна якого, як правило, нижче. Але й експлуатаційні характеристики також мають свої особливості – зрозуміло, що тонкі вироби не зможуть витримувати високі навантаження.
  2. Товстий керамограніт – найчастіше використовується, наприклад, в спортивних комплексах чи торгових центрах, де постійні скупчення великої кількості людей.

В сучасному світі широкоформатний керамограніт використовується в різни типах приміщень:

  1. Офіси. Це просто ідеальний спосіб швидко оформити офісне приміщення. Окрім того зазвичай такий формат керамограніту випускається в класичному оформленні, що ідеально підходить для більшості інтер’єрів офісу.
  2. Склади – головне тут – вибрати виріб, що зможе витримувати регулярно високе навантаження.
  3. Ресторан, бари, нічні клуби. Керамограніт – надзвичайно простий в догляді матеріал. Окрім того, він не боїться підборів чи ударів – ані вм’ятин, ані подряпин на поверхні не залишиться.
  4. Великі кімнати будинку. Останнім часом дизайн будинку включає в себе відкритий простір. Тому, якщо площа кімнати дозволяє, можна оформити підлогу широкоформатним керамогранітом. Такий інтер’єр буде виглядати оригінально та стильно.

Головні переваги широкоформатного керамограніту:

Встановити широкоформатний керамограніт рекомендується через велику кількість переваг підлогового покриття:

  1. Швидке встановлення. Погодьтесь, що покласти кілька плиток (хоч і з великою вагою) куди швидше, аніж на площі приміщення 100 кв.м встановлювати керамограніт маленького формату.
  2. Великий вибір. Сьогодні виробники пропонують плитки різних розмірів відтінків та фактур, тому ви зможете підібрати варіант, що гармонійно впишеться в дизайн-проект саме вашого приміщення.
  3. Зносостійкість – такий керамограніт розрахований на площі з високим рівнем навантажень, тому він зможе встояти перед будь-якими пошкодженнями.

Єдиний недолік, який варто відмітити – керамограніт великого розміру потребує особливого транспортування. Власноруч довезти велику плитку – не найкраща ідея. Куди правильніше – скористатись доставкою від магазину та ретельно перевірити, чи не пошкодилась плитка під час транспортування.

Купити керамограніт широкоформатний ви можете просто зараз в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо вашій увазі величезний асортимент продукції популярних світових брендів по доступній вартості. А зносостійкість та здатність витримувати великі навантаження дозволять виробу прослужити якомога довше навіть у приміщеннях з великою проходимістю. З такою плиткою ви зможете оформити приміщення в будь-якому стилі – в каталозі представлена керамічна плитка широкоформатна будь-яких розмірів, відтінків та фактур. 

Детальніше

Showing all 119 results