Керамічна плитка

Керамічна плитка сьогодні вважається одним із найпопулярніших підлогових покриттів. І це зовсім не дивно – адже серед усього величезного асортименту, представленого в сучасних магазинах ви зможете знайти дійсно оригінальні моделі, здатні перетворити будь-яке приміщення на стильний та водночас затишний простір.

Особливості та переваги керамічної плитки:

Такий підлоговий матеріал має широкий спектр застосувань. Він може використовуватись в багатьох типах приміщень:

 1. Будинок чи квартира. При оформленні інтер’єру помешкань найчастіше використовується керамічна плитка для ванни чи кухні. Це ті кімнати, які через постійне підвищення вологості потребують міцного та зносостійкого підлогового покриття.
 2. Офісні приміщення. В офісах через проходимість підлога піддається великому навантаженню. Тому керамічна плитка з її можливістю встояти перед будь-якими пошкодженнями – просто ідеальний варіант.
 3. Торгівельні центри, спортивні комплекси – з тої ж причини, що й офіси.
 4. Салони краси, перукарні – плитка легко піддається прибиранню, що особливо актуально для таких приміщень. 
 5. Ресторани, бари, кав’ярні – за допомогою оригінального підлогового покриття власникам таких закладів вдається створити по-справжньому стильний інтер’єр.

Серед переваг керамічної плитки:

 1. Високий рівень зносостійкості – плитка не боїться великої ваги (головне вибрати вироби, які зможуть витримати ті чи інші навантаження) та подряпин від підборів чи кігтів домашніх тварин.
 2. Великий асортимент кольорів та фактур. Сьогодні ви можете вибрати не тільки класичну однотонну плитку, але й моделі, які імітують шкіру, резину тощо. 
 3. Універсальність. Плитка підходить для будь-якого типу приміщень та гармонійно впишеться в усі існуючі стилі інтер’єрів.

Як вибрати керамічну плитку?

Керамічна плитка для підлоги сьогодні представлена у широкому асортименті. Тому не дивно, що покупці часто губляться і не знають, який виріб вибрати. Щоб знайти ідеальний варіант саме для вашого приміщення, рекомендуємо звертати увагу на такі деталі:

 1. Стиль інтер’єру. Для класики можна вибрати більш стримані вироби в той час як для кімнат в стилі модерн чи поп-арт можна використати, наприклад, рожеву чи вогняно-червону плитку.
 2. Колір – світлий візуально розширює кімнату в той час як темна плитка – звужує приміщення (тому часто використовується на великому просторі).
 3. Розмір плитки. Чим більша кімната, тим більшим має бути розмір плиток. В такий спосіб вкладати підлогове покриття буде швидше та зручніше.
 4. Форма плитки. Квадратна та прямокутна плитка легко вкладається. З шестикутними чи трикутними моделями треба попотіти, однак результат буде того вартий!
 5. Вартість. Плитка керамічна, ціна якої може помітно варіюватись в залежності від багатьох факторів, сьогодні представлена в категоріях економ, мас-маркет, еліт. Головне – уникайте підозріло дешевого виробу. А от серед плитки середньої вартості вже можна знайти по-справжньому якісне підлогове покриття, здатне прослужити 20-30 років.

Купити таке підлогове покриття ви можете просто зараз на сайті нашого магазину. В каталозі представлена красива та якісна керамічна плитка. Ціна виробів буде залежати від багатьох факторів (бренд, колекція, розмір тощо). Ми співпрацюємо в перевіреними виробниками, які за довгі роки існування довели, що створюють дійсно довговічний та креативний продукт. Тому ви можете бути впевнені в тому, що така плитка керамічна прослужить вам якомога довше.

Детальніше

Showing all 5 results