Репортаж с виставки Cersaie 2017

З 25 по 29 вересня 2017 Італія приймає гостей на CERSAIE 2017 – 35-а Міжнародна виставка керамічної плитки, аксесуарів та обладнання для ванних кімнат.

Беручи свій початок, ще в середині шістдесятих, як частина будівельної виставки SAIE, вже у вісімдесятих виставка керамічної плитки стає не тільки самостійною, а й важливою подією для виробників і дистриб’юторів у всьому світі. Статусність Cesaie вже давно не викликає сумнівів, за свою історію цей майданчик народжувала легенди, давала нові старти, диктувала тенденції. За цей період керамічна плитка далеко вийшла за межі сантехнічних зон, ставши самодостатнім інструментом в дизайні та архітектурі, це цікава історія еволюцій та метаморфоз кераміки.

«Метаморфози поліформ» -слоган Cersaie 2017, філософія, якого відображена в логотипі, цього року. Виходячи за рамки звичайних уявлень, керамічна плитка трансформується в безліч геометричних форм і нескінченну різноманітність текстур, тим самим позначаючи безмежність сфер свого використані

Чим же в цей році нас порадують виробники, ніж зможуть здивувати?

Безсумнівно, нове звучання з’явиться в тенденціях минулих років – велика різноманітність мармурів, каменю, тераццо, дерева, текстилю та сама непередбачувана комбинаторность текстур і геометрій.

Заявлена ​​тематикою цього року – кераміка і вода, акварельні розлучення, прохолодні відтінки і блискучі відблиски.

У період з 25 по 29 вересня, кожен день ми будемо ділитися з Вами новинами і враженнями, з головного подіуму керамічної моди.

Станьте першими, стежте за нами на www.facebook.com/GalleriaPocellanato

ФОТО

Ava Cersaie 2017

Фабрика Ava, продовжує дивувати різноманіттям мармурів, оніксів в різноманітних текстурах від спокійного бежевого до глубоких бірюзових. На стенді La Fabbrica була представлена нова колекція мармурів с активним яскравим малюнком.

Viva Cersaie 2017

Коли наші партнеры говорят про нові колекції дерева, це викликає усмішку, але колекція фабрики Viva дійсно здивувала нововведенням – текстура паркетної дошки с эфектом покриття лаком.

Emil Group Cersaie 2017

Новинки от Emil Group. Керамічні сляби в текстурах мармуру.

Ariosrea Cersaie 2017

Діджитал-технології, нанесення малюнків на керамограніт у великих форматах. Это цікаве рішення як інтер’єрного дизайну, так і для архітектури. Малюнок створюється індивідуально та будь якої складності.

Терраццо Kerama-Marazzi Cersaie 2017

 Текстури терраццо – найбільш очікуваний і перспективний керамограніт Cersaie 2017.

ВИДЕО

Diesel Cersaie 2017

Нові колекції от Diesel. В продовження існуючих характерних і брутальних, Diesel living Iris створює нові, неначе доповнюючи й пом‘якшуючи бунтарський дух металу, бетона та індустріального скла. Градієнтні ефекти, текстура гофрованого паперу і дерева дають ще більше вариацій для креативного дизайну в стилі Diesel Living.

Sant'agostino Cersaie 2017

Ceramica Sant’agostino презентувала нові колекції в комбінації терраццо і “плитки-кабанчик” у ніжних рожевих і голубих відтінках з мякими глянцевими поверхнями. Багато новинок представлено в колекціях печворк, дерева и мармура.

Fincibec Cersaie 2017

Група фабрик Fincibec, кожний рік дивує динамікою свого развитку, додаючи нові технології, які дозволяють виробляти колекції у нових форматах і в новому дизайні. На Cersaie 2017, представлені новинки в керамічних слябах 160х320 мармури, камені, діджитал друк в яскравому эксклюзивному дизайні. Множина колекцій з текстурою дерева і бетона в усіх розмірах.

Coem Fioranese Cersaie 2017

Група фабрик Coem Fioranese презентували ряд нових колекцій, найяскравіші з яких – терраццо, в приголомшливому дизайні. Також оновились коллекцій структурних каменів, а наявні представлені у нових форматах 120х240.

Новинка від фабрики Mirage керамічні слябы, у розмірі 160х320, також зявилась новинка 120х240х2 см. При такій товщині, є можливість створювати різноманітні конфігурації кромок стільниць, підвіконня, сходин. Асортимент фабрики поповнився множиною різноманітних текстур – метал, бетон і натуральний камінь.

Фабрика Refin, порадувала новими форматами наявних колекцій, тепер текстура мармуру в розмірі 120х240. Також був представлений приголомшливий бетон, в мяких сірих відтінках.

Cersaie 2018, фабрика Tonalite, гра кольорів и геометрій. В цьому році була представлена колекція у формі трапеції. Ще більше ідей та можливостей.

Фабрика Ariosrea, доповнила асортимент новими колекціями мармуру та онікса. З найяскравіших новинок – мармур Marguina.

Останні записи