PROSTONEBA architecture festival

Офіційний Партнер Всеукраїнського архітектурного фестивалю PROSTONEBA – компанія «Galleria Porcellanato» – керамограніт і керамічна плитка ТОВ “ТИМГЛАН”.

Девіз фестивалю цього року – «Виклик», що символізує позив до боротьби, змагання, що дозволяє визначити кращі архітектурні проекти і кращих архітекторів, готових приймати нові Виклики. Найбільший Виклик в індустрії керамічної плитки – це керамограніт в форматах 100х300, 150х300 – Виклик, який не тільки перевернув світ кераміки, а й істотно змінив уявлення про архітектуру і дизайн в цілому. В рамках проекту PROSTONEBA, компанія Galleria Porcellanato спільно з фабрікої FMG – група компаній IRIS, представляє колекції MAXFINE- великоформатного керамоганіта. Більше 30 різновидів мармурів, травертинів і оніксів, текстури бетону і металу, моноколори – асортимент, який гідно прийме найсміливіший Ваш Виклик.

Благодорим участников и гостей нашего стенда! Следите за нами в Facebook чтобы быть в курсе о наших новых мероприятиях. С уважением Galleria Porcellanato!
Останні записи