Прев’ю колекцій кераміки і керамограніта 2018 — Галерея Керамограніту

Прев’ю колекцій кераміки і керамограніта 2018

Метаморфози керамоганіт терраццо.

Продовжуємо знайомити Вас з основними тенденціями Cersaie 2017. Найбільш яскравим відкриттям, по праву можна назвати керамограніт з текстурою терраццо. Що став популярним за часів Венеціанської республіки, терраццо набув широкого поширення, як підлоговий матеріал, що володіє естетичними і технічними перевагами. Від ренесансу до конструктивізму цей матеріал постійно еволюціонував з класичних музичних панно, з використанням різних порід мармуру та каменю, до сірих мінімалістичний і більш однорідних. Виробництво терраццо в кераміці, набуває все більшої популярності, завдяки доступності і простоті використання. Колекція MARMARTE, представлена ​​у великій різноманітності форматів та поверхонь, колірна гамма і декоративні панно, дозволяють створювати найрізноманітніші класичні і сучасне інтер’єри.

Метаморфози — колекцій паркет, шкіра і камінь.

Колекція провокація — NoCode! Укладає в собі поєднання трьох різних матеріалів — камінь, шкіра і паркет, які представлені в сміливому і безпрецедентне підході. Камінь з м’якою текстурою, вощений паркет під лаком і текстура шкіри з проекцією унікального малюнка. Кожен окремо взятий матеріал володіє особливою естетичністю і індивідуальністю, але при правильному поєднанні один з одним, можна досягти ще більшого, унікального ефекту, який виходить за межі стандартних кліше.

Метаморфози колекцій під мармур.

За підсумками минулої виставки, хочемо поділитися з найбільш яскравими тенденціями, які будуть підставою для дизайнерів і архітекторів на 2018 рік.

Безсумнівним лідером були і залишаються текстури мармурів, яких стає все більше. Якість дизайну, доведене до досконалості, глобалізація форматів — це основні риси метаморфоз мармурових колекцій.

 

Найбільш очікуваною і яскравою по праву можна вважати колекцію мармуру — NERO MARQUINIA,  в глибокому чорному кольорі з унікальною шовкової поверхнею.

Так само поповнилися колекції і білими мраморами, на відміну від минулих, ряд нових колекцій мають малюнок з продовженням, що дозволяє створювати цілісні мармурові панно — JEWELS  SENECA WHITE.

Оникси — це один із трендів, заявлений багатьма виробниками. Від пастельно-бежевих, з ніжним малюнком, до сіро зелених, з яскраво вираженою текстурою — ONICE.

Так само порадували виробники і колекціями кольорових мармурів, які стають все біліше поширеними і доступними. На виставці були представлені мармурові колекції в зелених відтінках VERDE AVER.

Ми будемо знайомити Вас і c іншими новинками, представленими на виставці Cersaie 2017 запуск яких, фабрики анонсують на найближчий період.

Представлені колекції вже у виробництві і скоро зможемо Вас порадувати зразками.

Недавні записи