Переваги керамограніту над мармуром

Керамограніт – це досить новий і неймовірно міцний матеріал, який вже щільно зайняв свою нішу на ринку будівельних матеріалів. Він має низку переваг, через які велика кількість користувачів вважає за краще облицьовувати поверхні саме за допомогою керамограніту, а не мармуру, граніту, керамічної плитки або будь-якого іншого матеріалу.

Керамограніт на підлогу – це завжди впевненість в тому, що ваше покриття зможе прослужити дійсно тривалий термін.

Основні особливості керамограніту

Багато хто вважає, що керамограніт є штучним матеріалом. Однак це не зовсім так. Так, його не зустрінеш в природі, він створюється за допомогою людини, однак усіма складовими елементами для нього є природна сировина. Стандартний керамограніт (плитка на підлогу або на стіну) виготовляється з таких компонентів:

  • глини;
  • слюди;
  • піску;
  • шпату;
  • гранітної крихти.

Все це спресовується, а після піддається термічній обробці при високих температурах. Саме таким чином виходить один з найбільш міцних облицювальних матеріалів, які доступні для клієнта на сьогоднішній день.

Якщо вам потрібен дуже міцний матеріал, який легко купити, плитка керамограніт є відмінним вибором з такими перевагами:

  • екологічність – всі компоненти матеріалу зустрічаються в природі, ви не побачите в складі штучну і шкідливу для здоров’я сировину;
  • опірність воді – керамограніт не вбирає воду, тому він не роздувається і не деформується, матеріал можна спокійно залишати мокрим, його якості не змінюватимуться;
  • морозостійкість – низькі температури або різкі її перепади жодним чином не зможуть зіпсувати характеристики даного облицювального матеріалу;
  • стійкість кольорів – яким би яскравим не був керамограніт, ви можете розраховувати, що матеріал зможе зберегти свій колір протягом тривалого часу;
  • теплопровідність – матеріал відмінно проводить і зберігає тепло, тому є відмінним вибором для облицювання поверхонь в приватній оселі.

Відмінності керамограніту від мармуру

Ви сміливо можете заявити, що всіма вищевказаними характеристиками володіє також природний мармур. І матимете рацію. Мармур дійсно здавна використовувався людьми в якості будівельного матеріалу. А зараз мармурова плитка дійсно є популярним рішенням серед багатьох верств населення.

Однак існує кілька відмінностей, які роблять керамограніт набагато більш цікавим матеріалом ніж натуральний мармур.

По-перше, мармур не відрізняється особливою міцністю. Це досить м’який камінь, який дійсно має оригінальну текстуру і зовнішній вигляд, проте пошкодити його досить просто. Особливо при наявності в будинку дітей. Ремонт мармуру можливий, однак він занадто дорогий і вимагає руки дійсно висококваліфікованого професіонала.

Як вже говорилося вище, в керамограніт додається гранітна крихта. Саме цей факт є запорукою його міцності. Ще керамограніт – плитка, яку досить просто замінити при пошкодженні. Тому, якщо і трапилася така оказія (що дуже малоймовірно), то позбутися від неприємних наслідків можна протягом короткого періоду часу.

По-друге, чистити мармур слід дуже обережно. Цей натуральний камінь не дуже добре переносить вплив лужних і кислотних речовин, тому слід використовувати тільки більш м’які засоби, які, очевидно, менш ефективні. Це робить мармур більш складним матеріалом в експлуатації.

Керамограніт легко переносить вплив лугів і кислот, тому ви можете чистити подібну підлогу або стіну абсолютно будь-якими засобами, які вважаєте потрібними для використання.

По-третє, ще одна перевага такого матеріалу як керамограніт – ціна. Мармур не дарма вважається елітним матеріалом. Вам доведеться заплатити за мармурову обробку солідну вартість. І подібне рішення дійсно підтвердить ваш статус. Однак, кому це потрібно в сучасному світі. Тим більше, що ви завжди можете придбати керамограніт під мармур.

По-четверте, плита керамограніт існує у величезному асортименті. Вона виготовляється штучним чином, тому ви обов’язково зможете відшукати саме той облицювальний матеріал, який зможе повністю задовольнити ваші потреби. Мармур же видобувається з землі. Кожен камінь унікальний, що звучить солідно, однак існує не так багато кольорів мармуру, які доступні для покупки в Україні.

Підсумки:

Якщо вам все одно на статус, і ви просто хочете отримати дійсно гарний і якісний матеріал, який зможе прослужити тривалий термін експлуатації, то керамограніт – це ваш вибір. Даний облицювальний матеріал є відмінним рішенням для прохідних місць. Він добре чиститься і витримує великі навантаження.

Зараз на ринку присутній широкий асортимент керамограніту, в тому числі і елітні вироби, які відрізняються особливими характеристиками. У «Galleria Porcellanato» ви зможете підібрати для себе керамограніт будь-якого типу, який ідеально підійде саме вам.

Останні записи