Керамограніт або керамічна плитка?

Керамограніт або керамічна плитка? 7 відмінностей…

За 8 років клієнти постійно запитують наших менеджерів: ” в чому полягає відмінність між керамогранітом і керамічною плиткою ”. Саме тому ми вирішили детально розповісти чим відрізняються ці два види плитки.
Зазвичай, керамічна плитка коштує дорожче ніж керамограніт, а пов’язано це з тим, що при згадці фарфора ми представляємо предмети розкоші, дорогу італійську посуд, тим самим асоціюємо слово «порцелянова» з більш дорогими речами ніж керамічними. Якийсь закоренілий маркетинговий хід, це все міф!
Тому, якщо ви вирішили покласти плитку в своєму будинку і хочете зробити правильний вибір-ця стаття саме для Вас!

 

– Відмінність №1 – Інтер’єр

Використання керамічної плитки на вулиці не рекомендується. Така плитка не має достатню міцність і поглинає багато вологи. Замість керамічної на вулиці краще використовувати керамограніт.

– Відмінність №2 – Взаємодія з водою

Керамічна плитка має ступінь поглинання приблизно 0,5%, керамограніт-менше. Також керамограніт містить більше каоліну (білої глини). До складу такої плитки входять: глина, кварц і польовий шпат, які обпікаються при температурі від 1200 до1400 градусів Цельсія, завдяки цьому керамограніт більш вологостійкий ніж керамічна.

– Відмінність №3 – Сертифікація

Для того, щоб зарубіжної компанії було дозволено продавати плитку з позначкою “порцеляновий”, йому необхідно пройти дуже ретельну перевірку якості. І тільки після сертифікації компанія має право на реалізацію продукції з позначкою “порцеляновий”.

– Відмінність №4 – Легкість при нарізці і укладанні

Керамограніт м’якше порцелянової, тому її легше нарізати і підрізати під різні стики.

– Відмінність №5 – Довговічність

Керамограніт однорідний за своїм складом ніж кераміка, що робить його більш придатним для місць активного використання.

– Відмінність №6 – Щільність

Завдяки тому, що керамограніт менш пористий ніж кераміка – вона щільна, отже, більш вологостійка.

– Відмінність № 7 – Ціна

Все залежить від виробника і колекції, структури і товщини матеріалу, самого покриття. Є на ринку керамограніт який дорожче кераміки і навпаки…

Останні записи