Головна » Новини » Плитка керамогранит 12 мм

Плитка керамогранит 12 мм

Плитка керамогранит 12 ммКерамограніт використовується сьогодні для оздоблення стін і підлоги, як в житлових будинках, так і в великих торгівельних і промислових центрах. Це пояснюється технічними особливостями матеріалу, якому вдалося поєднати привабливий зовнішній вигляд і відмінну зносостійкість. У той же час існує плитка, яка виділяється на тлі інших оздоблювальних матеріалів – керамограніт 12 мм. Вона володіє ще більш широкою сферою використання, ударостійкістю і зносостійкістю.

Особливості плитки керамограніт 12 мм:

Зазвичай для виробництва керамограніту використовуються глина, кварцовий пісок, слюда, барвники, мінеральні домішки. Однак для того, щоб отримати стовщену версію плитки, виробники додають ще й мармурову крихту.

Суміш цих матеріалів спресовується і піддається випалу при надвисоких температурах (до 1200-1300 градусів). В результаті виходить керамограніт, технічні особливості якого не відрізняються від натурального каменю.

Сьогодні знайти керамограніт 12 мм (Київ) ви можете в нашому інтернет-магазині. Ми співпрацюємо з такими брендами, як Lasselsberger Rako, Naxos Ceramica, Ornamenta і т.д. Їхня продукція – це ідеальне поєднання стильного дизайну і довговічності.

Потовщений керамограніт можна використовувати не тільки в якості оздоблювального матеріалу. З його допомогою можна виготовити столи, стільниці, маленькі журнальні столики або масивні барні стійки. Тут все вже буде залежати від вашої фантазії – завдяки особливій міцності матеріалу сфера використання керамограніту товщиною 12 мм не обмежена.

Плитка керамогранит 12 мм відрізняється цілим рядом переваг:

 1. Плитка керамогранит 12 ммМоже використовуватися в приміщеннях з високим рівнем навантаження. За допомогою такого керамограніту оформляють підлогу в складських приміщеннях, промислових цехах, спортивних і торговельних комплексах, автомобільних салонах тощо.
 2. Ґрунтуючись на багатьох випробуваннях, доведено, що потовщений керамограніт відрізняється вдвічі кращою міцністю, ніж аналоги в 8 мм.
 3. Стійкість до механічних пошкоджень і високих навантажень (показник руйнівного навантаження становить від 400 кг).
 4. Даний оздоблювальний матеріал не піддається поліровці, через що відрізняється не слизькою поверхнею.
 5. Не поглинає воду.
 6. Стійкість до сильних морозів, спеки і різких перепадів температури.
 7. Не вигоряє на сонці і зберігає свій колір протягом декількох десятків років.
 8. Стійкість до хімічних пошкоджень.
 9. Простота в догляді, можна чистити будь-якими миючими засобами.
 10. Екологічність.
 11. Оригінальний зовнішній вигляд, який пояснюється використанням мармурової крихти.

Якщо вам потрібен надміцний матеріал, який можна використовувати для створення предметів меблів або ж для облицювання, вам ідеально підійде керамограніт 12 мм. Купити плитку такої товщини ви можете в магазині «Galleria Porcellanato» – в каталозі представлені оригінальні відтінки і фактури керамограніту на будь-який смак.

Останні записи