Незабаром відкриття нашого салону! - Галерея Керамограніту

Незабаром відкриття нашого салону!

Компанія Galleria Porcellanato оголошує про відкриття нового фірмового салону керамограніту – за адресою Глубочицька, 32В у PokrovSky галерея інтер’єрів. Піднесені світовою архітектурою та вишуканим дизайном, ми створюємо для своїх партнерів енергетичну платформу натхнення та творчості.

Щоденно, у вільному доступі – семінари на актуальні теми, презентації новинок, лаунж-зона, супровід та консультації спеціалістів в підборі матеріалу.
Індивідуальні умови співпраці для архітекторів та дизайнерів.
Понад 2000 взірців, 300 кольорів та відтінків, складська програма 12 мм слябів, меблі з керамограніту для  приватного користування та HoReCa, свіжі рішення для комплектації проектів.

Якісний керамограніт під бетон, мармур, камінь, дерево, метал, космічні мармурові поверхні преміум-класу від європейських виробників Iris, PorcelainGres, Diesel, NAXOS, AVA, Coem, Fioranese, Fondovalle, LEA та багато інших займуть почесні місця в керамотеці нашого салону.

Філософський підхід в роботі A2A – архітектори для архітекторів, сприяє народженню впізнаваних проектів високого рівня! Для нас та наших партнерів – керамограніт, це мистецтво! Приєднуйтесь до нашої команди, щоб разом створити майбутнє!

Останні записи