Головна » Новини » New date CERSAIE 2021

New date CERSAIE 2021

CERSAIE 2020 пропускає цей сезон і готується до 2021 року, з щільним графіком зустрічей, які почнуться наступної осені.

Організатори CERSAIE наполегливо працювали, щоб вивчити можливість проведення виставки міжнародного рівня цього року, але вони, на жаль, вимушені були визнати, що загальні умови визначаються Covid – 19, провести виставку в аварійному режимі виявилося неможливо, із-за втрати стандартів якості проведення.

Одна з основних сильних сторін CERSAIE – це її міжнародний авторитет. Третина учасників – це компанії з 40 країн світу; більше 47% відвідувачів в 2019 році (близько 50 000) приїхали в Італію з інших країн. Хоча ділова активність поступово поновлювалася у багатьох країнах впродовж двох місяців після первинного крайнього терміну участі, встановленого в програмі на 2020 рік, багато учасників і професійних відвідувачів вказали, що глобальна ситуація ще не дозволяє їм брати на себе зобов’язання на рівні інвестиції і планування, необхідні для участі в CERSAIE. Увага і повага до інтересів світової клієнтури, що представляє найважливіший актив події, спонукали прийняти рішення пропустити виставку 2020 року.

Враховуючи бажання продовжувати покращувати якість і міжнародну цінність виставки, увага тепер зосереджена на наступному заході CERSAIE 2021, який пройде у Болоньї з 27 вересня по 1 жовтня.

Насичена програма заходів проводитиметься впродовж п’ятнадцяти місяців з цього моменту до наступного проведення виставки.

У Болоньї відбудеться конференція, присвячена поліпшенню гігієнічних показників кераміки в дизайні житлових і комерційних просторів. Ці заходи супроводжуватимуться онлайн-активностями, присвяченими актуальним питанням світу кераміки і устаткування для ванних кімнат.

Напередодні виставки 2021 року тривають будівельні роботи в Контрактному залі і в залі 18, спрямовані на створення зв’язків між світом кераміки і новими сферами її застосування, такими як меблі на кухні, дизайн зовнішнього освітлення, внутрішня і зовнішня обробка, світлотехніка і домашня автоматизація. Це також буде місцем дії Archincont(r)act, області, присвяченій високоякісним архітектурним бюро світового рівня.

CERSAIE 2021 також працює над іншою важливою новою ініціативою: об’єднання оновленої фізичної виставки з сучасними цифровими технологіями, для кращої взаємодії відвідувачів і учасників.

Останні записи