Головна » Новини » Керамограніт з ефектом металу

Керамограніт з ефектом металу

Привабливість металевих поверхонь не викликає сумнівів: вплив негоди і окислення в поєднанні з відмітками, отриманими в результаті їх обробки і з плином часу, привертає увагу сучасних дизайнерів і стає наріжним каменем їх проектів. Міський, індустріальний і концептуальний вигляд, який колекції керамограніта з ефектом металу піднімають до максимуму, завдяки ретельно естетичним дослідженням, став ще більш привабливим.

Керамограніт з ефектом металуКерамограніт з металевим ефектом є синонімом проектів, що мають мегаполісний і постіндустріальний стиль, заснований на елегантності і справжньому відчутті цього міцного і переробленого матеріалу. Для житлових і комерційних проектів плитка з металевим ефектом – ідеальний вибір дизайнерів, які шукають поєднання гладкості з брутальністю, а також легкого авангарду.

Завдяки асортименту, який охоплює як невеликі, традиційні, так і великогабаритні плитки з металевим ефектом, колекція X-metal від італійської компанії La-Fenice дає дизайнерам свободу створювати підлоги та облицювання стін будь-якого розміру і в будь-якому контексті. Колекція черпає натхнення від нескінченних перетворень металу – (металеві пластини, окислені при тривалому впливі агресивної природи в різні погодні умови).

Самостійно або в поєднанні з іншими матеріалами в міському стилі, такими як ефект бетону або натуральних матеріалів, таких як ефект дерева, плитка з ефектом металу може повністю змінити сприйняття простору, завдяки візуальній привабливості поверхонь, які нагадують бронзу, сталь, залізо або інші металеві елементи .

Metal Style від Ergon – це колекція з ефектом трьох різних металів, які можна використовувати окремо або комбінувати. Назва серії підкреслює концепцію металу як стилістичного вибору, а назви трьох обробок, Corten, Revival і Calamine- синоніми внутрішніх характеристик кожного. Металевий стиль – це правильний вибір для дизайнерів, які бажають здивувати себе і здивувати інших оригінальністю і індивідуальністю.

Наявність вишуканих прикрас дає можливість представити цікаве різноманітність композицій, в той час як ефекти металів роблять керамічні поверхні такими ж реалістичними, як і ті, які створені з справжніх металевих матеріалів.

Ще одна, дуже незвичайна, інтерпретація металу на керамічній плитці- це колекція Acidic від італійського виробника Fondovalle – випускається в форматі великих плит і є універсальним продуктом, який ідеально поєднується з іншими матеріалами сучасної архітектури. Acidic була створена для пошуку нових рішень до поверхонь, що відрізняються вишуканим дизайном. Багаторічний досвід компанії Fondovalle в поєднанні з уявою її дизайнерів, стимулюючою створювати інновації, привів до створення цих унікальних, натхнених металом ліній в реалістичних відтінках Iron, Silver і Corten.

Керамограніт з ефектом металуЧому керамограніт з ефектом металу популярніший а ніж металеві плити.

Незважаючи на стійкість, метал піддається впливу часу і зовнішнім чинникам. Керамограніт є технологічно досконалим матеріалом, який може графічно відтворити красу кінцевого матеріалу без дефектів. Стійкість до зношування і контакту з хімічними речовинами є основними технічними властивостями, які роблять керамограніт з металевим ефектом ідеальним матеріалом для творінь в сучасному дизайні, які залишаються такими ж красивими з часом, як і при первинному укладанні.

Крім того, керамічні поверхні мають стійкість до води, тому їх завжди можна очистити на 100%, без виснажливих і складних гігієнічних заходів.

Останні записи