Головна » Новини » Широкоформатний керамограніт

Широкоформатний керамограніт

Широкоформатний керамограніт пропонує унікальні переваги для всіх видів ремонту або нових будівельних робіт. Дізнайтеся про 7 переваг використання великих форматів в нашій статті.

Якщо Ви зацікавлені в покупці плитки для будинку, ремонті або будь-якому іншому виді будівництва, Ви напевно задавали собі питання: маленький або великий формат? Часто, коли ми знаходимося у фазі вибору керамограніта, ми схильні бути вкрай невпевненими в тому, який тип обрати. Без сумніву, керамограніт буде кращим вибором для укладання будь-яких поверхонь інтер’єру або екстер’єру. Проте, великі формати керамограніта пропонують ряд додаткових переваг, які Ви можете отримати, якщо виберете їх для свого проекту.

Іноді ми думаємо, що коли розглянута кімната, яку ми збираємося прокласти, будь то кухня або ванна, має невеликий розмір, краще віддати свій вибір плитці невеликого формату. Ніщо не може бути далі від реальності, тому що, хоча простір і малий – це не виключає можливість працювати з широкоформатними плитами, і, крім того, практична відсутність стиків плиток забезпечує ефект більшої місткості і гігієни.

Широкоформатний керамограніт

Плитка великого формату створює відчуття безперервності в просторі. Це почуття безперервності призводить до того, що простір здається більше, ніж є насправді. Але це не єдина перевага, їх набагато більше. Далі Ви побачите всі переваги великогабаритного керамограніта.

Коли використовувати плити великого формату?

Вибір формату плитки багато в чому залежить від дизайну або стилю, який Ви шукаєте. Якщо, наприклад, ми маємо намір створити провінційну або вінтажну середу, буде більш доречним схилятися до меншої і більш маркованої керамогранітної плитки. З іншого боку, якщо Ви шукаєте сучасний і елегантний стиль, використання широкоформатних плиток є найбільш рекомендованим варіантом.

7 переваг використовувати плитки великого формату

Як ми вказували на початку, існує безліч причин, які змусять Вас віддати свій вибір широкоформатним плитам через переваги, які вони надають. Давайте розглянемо, найбільш важливі переваги, які пропонує великий формат.

1. Візуально збільшує простір

Точно так же, як світлі кольори створюють відчуття більшого розміру в будь-якій кімнаті, формат плитки також безпосередньо впливає на сприйняття розміру кімнати.

Якщо Ви маєте намір візуально розширити простір, тобто створити відчуття, що простір більше, ніж насправді, найбільш доречним і рекомендованим варіантом є вибір великогабаритного керамограніта.

Наприклад, розглянемо нову колекцію Agata від Maxfine – велична колекція з дуже незвичайною текстурою, яка є широкоформатною і передає свій малюнок тонким і елегантним чином. Ця колекція користується попитом серед архітекторів і дизайнерів для своїх проектів.

2. Пропонує широкий спектр використання

Великі формати – це більша кількість інноваційних ідей щодо дизайну, оскільки вони дають доступ до широкого списку застосувань. Такий керамограніт можна використовувати для оформлення ванних кімнат, кухонь, стільниць, робочих столів і безлічі інших ідей, завдяки своїм розмірам і високим технічним характеристикам.

3. Створіть ефект безперервності

Великі плити дозволяють покривати поверхні, використовуючи невелику кількість частин. Це призводить до меншої кількості швів, що дозволяє створити більш високий візуальний рівень однорідності.

Зменшення угруповання фрагментів викликає велику візуальну безперервність, яку можуть запропонувати тільки широкоформатні керамогранітні листи. Крім того, оскільки деталі мають випрямлені з’єднання, відстань між листами значно зменшується. Незважаючи на це, ми рекомендуємо, щоб заповнення між листами було виконано в колір і тон плитки, створюючи ілюзію, що це – єдина частина.

Широкоформатний керамограніт

4. Скорочує час установки

Ще однією перевагою, яку ми можемо виділити в широкому форматі, є скорочення часу установки. Коли керамограніт більше, потрібна менша кількість листів, що, в свою чергу, полегшує його збірку і мінімізує час, що відводиться на його укладання.

Багато років тому вважалося, що широкоформатні листи складніше розміщувати в порівнянні з традиційними листами. Однак ці проблеми залишилися в минулому, завдяки інноваційним методам установки і будівельним інструментам, які дозволяють швидко, легко і просто укладати плитку.

5. Великі формати – це тренд

Крім того, якщо Ви хочете йти в ногу з часом і слідувати віянням моди, Вам слід звернути увагу на використання великих форматів. І Ви переконаєтеся в тому, що зможете створювати красиві і унікальні проекти.

Завдяки широкоформатній плитці Ви можете об’єднати простір і легко інтегрувати її з іншими видами керамограніта, такими як гідравлічна плитка, яка надає дизайну більш вінтажний вид, для створення оригінальних і сучасних приміщень.

6. Brutalist Стиль

Якщо Ви шанувальник стилю Brutalist, широкоформатні плити – Ваш вірний союзник. Грубий і примітивний характер бруталістіческого стилю, в якому часто використовуються матеріали з минулого, ідеально поєднується з технічними характеристиками великих форматів, а також з їх широким спектром застосування.

7. Більш гігієнічно

І останнє, але не менш важливе: широкоформатний керамограніт більш гігієнічний. Ви запитаєте, чому? Чим менше швів, тим менше місць для накопичення бруду. Отже, великогабаритний керамограніт сам по собі більш гігієнічний, забезпечуючи в той же час більш швидку і просту очистку.

Ми сподіваємося, що Вас зацікавили ці сім переваг широкоформатного керамограніта і Ви виберете його при розробці своїх проектів. І пам’ятайте, думайте масштабно! Широкоформатні колекції народжуються в якості прекрасної альтернативи для задоволення архітектурних вимог сучасного світу, які перевершують комфортні технічні та естетичні вимоги як для комерційних, так і для некомерційних, житлових проектів, а також для ремонту або реконструкції будинків і будівель.

 

Останні записи