Керамограніт під дерево

Найбільш популярним і затребуваним, безумовно є керамограніт під дерево. Така популярність цього виду, обумовлена низкою причин. По-перше, на відміну від натурального дерева, яке має певні складності в експлуатації, його керамічна версія, абсолютно універсальна і не має обмежень у використанні, а також проста  в обслуговуванні. По-друге, дерево не підвладне тенденціям і віянням моди, воно завжди залишається актуальним, в будь-який час і в будь-якому стилі – будь то класичні або сучасні інтер’єри та екстер’єри. Так само текстура дерева вдало поєднуються з будь-якими видами мармуру, травертину, бетону, металу, тим самим, дозволяючи створювати дивовижні інтер’єри.

На сьогодні  колекцій керамограніту в стилізації дерева безліч, від класичного дуба і горіха до червоного сандалового і чорного африканського. Але не тільки колірними рішеннями багатий асортимент  колекцій під дерево. Різноманітні вони за видами обробок поверхонь – натуральні і гладкі, рельєфні і брашовані, з ефектом покриття лаком і маслом. Все більшої популярності набувають колекції виконані під щитовий та ялинковий паркет, які будуть доречні ні тільки в класичних інтер’єрах, а й в сучасних.

У нашому асортименті представлено понад 50 колекцій, серед яких, Ви завжди зможете підібрати керамограніт під дерево, який відповідає всім естетичним і технічним вимогам.

Найбільш популярні колекції  Porcelaingres: InWood, Ariana: LegendMirage: Koru, Refin Chevron, Lea: SLIMTECH WOOD STOCK

Останні записи