Головна » Новини » Interiorgoda 2020-2021

Interiorgoda 2020-2021

Шановні партнери! Дякуємо Вам за те, що відвідали нашу перформанс виставку SінестезіЯ.
На стенді GP було представлено нові колекції керамограніта 2021 року Kintsugi, Synestesia, Marmi, Arcadia, Kavastone, Pigmento, Blend від кращих італійських виробників Fioranese, Lea, Maxfine, Fondovalle, Ragno… Вже тільки самі назви включають нашу уяву і створюють потрібні і правильні асоціації з виставкою SінестезіЯ.

Iteriorgoda 2020-2021

  • Мета виставки – виявити сприйняття через феномен синестезії.
  • Діючі лиця – Поважні гості.
  • Коротка довідка.
  • Синестезія – явище сприйняття, при якому роздратування одного органу чуття разом із специфічними для нього відчуттями викликає і відчуття, відповідні іншому органу чуття.
  • Сінестети – люди, що володіють здатністю синестезії. У величезній більшості висловили схильність до участі у творчій діяльності.
  • Кінцугі – це техніка реставрації керамічних виробів. Розбитий посуд склеюють знову, але тріщини не маскують. Навпаки, кожну з них підкреслюють, скріплюючи лаком з додаванням дорогоцінного металу. Кінцугі подібна філософії вабі-сабі. Її зміст полягає в прийнятті вад і умінні бачити красу в недосконалості.
  • Вабі-сабі «скромна простота»; ваби «невибаглива простота» + сабі «наліт старовини; умиротворіння самотності ») – велика частина японського естетичного світогляду:« вабі »асоціюється зі скромністю, самотністю, не яскравістю, однак внутрішньою силою; «Сабі» – з архаїчністю, непідробністю, справжністю.

Про колекції

Blend від Century має нетипову поверхню і цікаві колірні варіації, натхненні використаними і промисловими поверхнями.

Kintsugi від Fioranese – натхненна древнім ремеслом створення посуду з різних частин, які склеюються спеціальним лаком з додаванням дорогоцінних металів.

Synestesia – це подорож в матеріал через почуття, які перекривають один одного і змішуються, створюючи м’якість поверхні і інтенсивні жилки, до яких хочеться доторкнутися.

Marmi – завдяки багатому декору ця колекція поєднує в собі природну красу мармуру – джерело натхнення для сучасних інтер’єрів!

Arcadia – керамограніт з ефектом мармуру, який створює новий стиль сучасного дизайну інтер’єру.

Kavastone – має високу стійкість до зношування. Неповторний дизайн керамограніта для людей з вишуканим смаком.

Pigmento – це універсальні матеріали в сировинних землистий тонах, які мають всі характеристики плитки ручної роботи з її насиченою фактурою, тонами і відтінками.

Blend – натхненна чуттєвим сприйняттям архітектури через мінімалістичний текстуру і універсальну, виразну колірну палітру.
Усі колекції з виставки вже доступні до замовлення в нашій галереї!

Social hosted video URL is empty.
Останні записи