INTERIOR MEBEL 2020

Запрошуємо Вас відвідати наш, сповнений керамічними новинками 2020-го року, стенд на INTERIOR MEBEL 2020!

INTERIOR MEBEL 2020 – Це восьма міжнародна виставка меблів, освітлення та декору, яка проходить щорічно та яку фахівці галузі вважають най очікуваною подією року. Унікальність цієї виставки полягає у тому, що вона об’єднує різноманітні стилі і варіанти меблів, освітлення, сантехніки і інтер’єру, дає змогу розширити коло ділових контактів, а для зарубіжних компаній розвивати свій бізнес в Україні. Виставка 2020 – це квиток у світ сучасного інтер’єру, цього року будуть представлені передові рішення меблів  та предметів інтер’єру житлових і комерційних приміщень щойно розпочатого десятиліття.

Тема нашого стенду – «наше око фокусується на плитці, все інше зайве». Плитка на нашому стенді буде розміщена таким чином, що вона відтворюватиме око, через яке ми передаємо увесь світ. Нові рисунки, нові текстури для більш стильних та сучасних проектів, перед Вами керамограніт, а керамограніт – це мистецтво!

Ось які колекції Ви побачите на нашому стенді:

  1. GRANITI FIANDRE  “White Beauty”– Нова колекція White Beauty від Marmi Maximum насичена духом вишуканого азіатського мармуру, який характеризується білими, зеленими, сірими та чорними польовими шпатами, які створюють насичений та оригінальний дизайн. Полірована обробка плит розкриває всю сутність, надає глибини кольору і краси деталям цій рідкісній та екзотичній фактурі.
  1. DIESEL LIVING “Liquid Cosmo” – Ця космічна колекція створена для тих, хто всією душею прагне поринути у нескінченність. Саме такої ідеології дотримувались дизайнери компанії DIESEL LIVING при створенні колекції Liquid Cosmo, яка наділена безкінечною енергією космосу. Кольори і рисунки демонструють образ сучасної епохи та бездоганно передають всю естетику ери сучасних цифрових технологій, ери, що вже настала.
  1. REFIN “Creos” – Поверхня цієї колекції створена таким чином, що вона дуже гарно передає всю її м’якість та глибину. Нова колекція Creos, як стверджує сама компанія, переосмислює естетику смоли, що наноситься шпателем, завдяки делікатно зміщеній та нерегулярній текстурі, яка відрізняється як шліфованими, так і більш матовими ділянками характерними процесу висихання смоли. Кольорова палітра складається з п’яти нейтральних кольорів- стильного Bride white, двох холодних сірих Dorian і Shadow та двох теплих відтінків Cookie і Mud, а також трьох безпрецедентних кольорових варіантів Bluebay, Coral і Lime, які доступні в новому великому форматі 120 × 278.
  1. FMG MaxFine “Marmi Amazonite” – Колекція Marmi Amazonite від FMG  натхненна бразильським гранітом, який характеризується грубою зернистістю та виразним кольором аквамарину. Цей аквамариновий фон пронизаний елегантними, білими, сірими, золотими та чорними прожилками, а камінь відомий своєю дорогоцінністю та використовувався для дизайну коштовностей ще до того, як його почали застосовувати в інтер’єрі. Амазоніт виражає елегантність та характер дикого каменю і особливо підходить для прикраси розкішних приміщень, магазинів та навіть яхт.
  1. FIORANESE “Ghiaia Maxi” – Колекція GHIAIA SLABS Maxi розроблена Луїджі Романеллі для компанії Fioranese, приносить у життя казку про каміння, перетворюючи його з дрібних антагоністичних та далеких один від одного елементів у гармонійне та цілісне поєднання.
  1. ARIANA “Epoque”   Це унікальна колекція, яка увібрала в себе найрідкісніші сорти мармуру, дух цієї колекції- це натуральний природний камінь, а нарізна версія відтворює характерний ефект старовинних мармурових підлог, злегка зношених та пронизаних вінтажною сутністю.
  1. ARIANA “NOBILE” – Нова колекція NOBILE в мармуровій стилістиці була представлена компанією ARIANA на виставці CERSAIE 2019. Рідкісні види мармуру, які послугували джерелом натхнення для команди дизайнерів фабрики Ariana, дозволили створити нові мармурові малюнки в керамічній плитці. П’ять різних малюнків мармуру в свіжій кольоровій гамі доступні як на великоформатній плитці товщиною 6 мм 120х270, так і в стандартній товщині 9 мм в розмірах 60х120 і 120х120. В умовах, коли здається все вже придумано, дизайнери шукають цікаві рішення сучасних відтінків плитки і в оригінальних переходах кольору. Завдяки новим технологіям з’явилася можливість виробляти плитку різних відтінків з плавними кольоровими переходами і високою деталізацією малюнка. Дизайнерська група фабрики ARIANA активно використовує сучасні можливості для розробки нових колекцій. Гідним результатом цієї роботи є нова колекція NOBILE, представлена ​​на всесвітній виставці керамограніту CERSAIE 2019.

А ще – FONDOVALLE “Ombra di caravaggio nat”, FMG “Venice villa – Corall”, FIORANESE “Soun of marble Verde Intenso”, FMG “Gemstone – Rose luc”, LEA “Delight Calacatta Oro”, GRANITI FIANDRE  “Marmi Maximum – Nebula Grigia”, COEM “Reverso – Avorio”, FMG MaxFine “Agata black luc”, Tonalite “Trapez”

Таке неможливо уявити, таке треба тільки побачити власними очима! Чекаємо Вас на INTERIORMEBEL 2020!

Коли? – 5-9 ЛЮТОГО 2020.

Де?– м. Київ, Броварський проспект 15 МВЦ – Міжнародний Виставковий Центр.

Останні записи