Головна » Новини » INTERIOR GODA - 2021

INTERIOR GODA – 2021

3 грудня, відбувся щорічний архітектурний конкурс INTERIOR GODA – 2021, організатором якого виступив журнал «Дом и интерьер». Крім цього, журнал є організатором щорічної церемонії нагородження INTERIOR GODA – 2021 для дизайнерів, архітекторів, власників девелепорського бізнесу та ін. На INTERIOR GODA – 2021 ми презентували нову колекцію Luce від італійського виробника Iris Ceramiche. Попередньо представлена на Cersaie 2021 колекція LUCE від Iris Ceramica Group, розроблена у співпраці з Guillermo Mariotto.

LUCE — це унікальна колекція, що поєднує в собі технологічні ноу-хау, благородну кераміку та творчий талант дизайнера, переводячи велику силу передачі світла в керамічні поверхні з 3D-ефектом. Ода декоративно-прикладному мистецтву, яка оживляє внутрішні та зовнішні простори з автентичною, оригінальною індивідуальністю.

6 різних нейтральних відтінків – перламутровий, чорний, синій, золотий, сріблястий та сірий – демонструють динамізм та 3D-ефекти, а розміри 300×100 см та 100×100 см, товщиною 6 мм, призначені як для внутрішнього, так і для зовнішнього застосування.
LUCE також доступна з екологічно активними поверхнями Active Surfaces®, запатентованою поверхнею, сертифікованою відповідно до стандартів ISO, з антибактеріальними, противірусними властивостями, що запобігають забрудненню та запаху.
Колекція LUCE вже представлена в нашій галереї! Дякуємо, що обираєте Galleria Porcellanato!

Останні записи