Цікаві факти про керамограніт #01

Керамограніт ‒ це особливо міцна плитка, яка може використовуватися як всередині приміщення, так і зовні. Керамограніт виготовляється в величезній кольоровій різноманітності. При цьому існує велику кількість колекцій, які відрізняються не тільки колористикою, а й характеристиками матеріалу. Саме тому галерея Porcellanato вирішували порадувати власних клієнтів цікавими фактами про даному матеріалі.

1. Плитка керамограніт почала виготовлятися в 1978 році. Саме в той час італійські заводи вперше заявили, що почали займатися серійним виробництвом інноваційного та неймовірно міцного матеріалу, який відрізнявся відмінними показниками вологопоглинання.

2. У продажу керамограніт з’явився в той же рік. Називався продукт «gres porcellanato», що дослівно перекладається з італійської, як кам’яно-порцелянова кераміка.

3. Перші плити з керамограніта відрізнялися максимально простим дизайном. Вони яскраво контрастують з красивими сучасними колекціями. Спочатку керамограніт використовувався для оформлення складів, фабрик та інших технічних приміщень, в яких дизайн стоїть на другорядному місці.

4. На світовому ринку поява даного матеріалу залишилося непоміченою, оскільки виробництво було дуже обмеженим, а колірна палітра – мізерна.

5. У наш час Італія є світовим лідером з виробництва керамограніта. В країні існує понад 300 фабрик. Всього в світі існує більше 500 фабрик з виробництва даного матеріалу.

6. Велику популярність керамограніт (плитка) отримав в 90-і роки минулого століття, коли обсяг виробництва зріс, а переваги стали очевидними для широкої публіки.

7. У наш час фабрики по виготовлення керамограніта пропонують матеріал, який був стилізований під зовнішній вигляд натурального каменю. Існують колекції, які імітують онікс, мармур та інші натуральні камені.

8. Зараз керамограніт частіше використовують в якості преміального оздоблювального матеріалу як інтер’єру приміщень, так і екстер’єру будинків. Керамограніт (Київ також має величезну кількість будівель, оформлених за допомогою даного матеріалу) володіє особливою зносостійкістю і зовсім не вбирає вологу.

9. Матеріал створюється за допомогою спеціального пресування. Даний процес повністю видаляє повітря з матеріалу, що унеможливлює появу порожнистих місць. Цей факт і є причиною підвищеної міцності керамограніта.

10. Випалювання матеріалу відбувається при екстремально високих температурах, що ще більше збільшує стійкість матеріалу від зовнішніх факторів.

11. Керамограніт – штучний матеріал, тому в ньому неможливо відшукати дефекті, які притаманні природним каменям.

12. У Galleria Porcellanato ви можете побачити сотні колекцій керамограніта, призначених як для оформлення інтер’єру, так і для екстер’єру.

Останні записи