Головна » Новини » Слава Україні!

Слава Україні!

Переказати кошти для ЗСУ на сторінці Національного банку.⇱

Слава Україні!2 квітня українські сили відновили контроль над Бучею, містом на північний захід від Києва, що свідчить про багато жахливих звірств багатотижневої російської окупації.

Сотні мирних жителів знайшли мертвими на вулицях, біля своїх будинків і в братських могилах.

Після одного з найпохмуріших днів війни, який справді вразив український народ і весь світ, президент Володимир Зеленський виступив із промовою, якої «президенти зазвичай не вимовляють».

«На нашу землю прийшло концентроване зло, – сказав він. «Вбивці, м’ясники, ґвалтівники, мародери, які називають себе армією і заслуговують лише смерті після того, що вони зробили».

За даними ООН, відколи Москва розв’язала тотальну війну проти України 24 лютого, щонайменше 1232 мирних українців було вбито. Проте очікується, що фактичні цифри будуть набагато вищими, оскільки втрати у прифронтових районах не враховуються через відсутність даних.

За даними Генеральної прокуратури України, щонайменше 161 дитина загинула і 264 дитини отримали поранення внаслідок війни з Росією.

Слава Україні!

Тіла лежать на вулиці у Бучі, на північний захід від Києва, коли українські сили знову взяли місто під свій контроль 2 квітня 2022 року після кількох тижнів російської окупації.


Слава Україні!

Велосипедист проїжджає повз палаючі після артилерійського обстрілу будівель у Харкові, адміністративному центрі на північному сході України, 25 березня 2022 року.


Слава Україні!

Рятувальники прибирають завали з будівлі Миколаївської облдержадміністрації, де 1 квітня 2022 року внаслідок обстрілу російською крилатою ракетою загинули щонайменше 35 людей у Миколаєві, обласному центрі на півдні України.


Слава Україні!

Частково поховане тіло у братській могилі у місті Буча, на північний захід від Києва, 3 квітня 2022 року. Сотні вбитих мирних жителів було виявлено у місті після того, як українські війська відвоювали його після кількох тижнів російської окупації.


Слава Україні!

Президент Володимир Зеленський (у центрі) гуляє містом Буча на північний захід від Києва, місцем масової розправи над мирними жителями, 4 квітня 2022 року.


Слава Україні!

Комунальні працівники та волонтери будують захисну споруду навколо пам’ятника поету Тарасу Шевченку у Києві, 3 квітня 2022 року.


Слава Україні!

Жінка обіймає добровольця, який бореться у складі Сил територіальної оборони після виведення російських військ із села Новий Басан Чернігівської області 1 квітня 2022 року.


Слава Україні!

Президент Володимир Зеленський виступає на 64-й щорічній премії «Греммі» на MGM Grand Garden Arena 3 квітня 2022 року в Лас-Вегасі, штат Невада.


Слава Україні!

Молодята, волонтери-медики Настя Грачова та Антон Соколов позують фотографу у зруйнованому дворі торговельно-ділового комплексу у центрі Харкова, 3 квітня 2022 року.


Слава Україні!

Жителька йде перед зруйнованою будівлею у Тростянці, Сумська область, 29 березня 2022 року.


Слава Україні!

Президент США Джо Байден цілує дитину під час зустрічі з біженцями, які беруть участь у війні Росії проти України, на стадіоні PGE Narodowy у Варшаві, Польща, 26 березня 2022 року.


Слава Україні!

Страус ходить по зруйнованому вольєру в екопарку в Ясногородку, село на північ від Києва, 2 квітня 2022 року.


Слава Україні!

Дівчина сидить на валізі на вокзалі в Краматорську, Донецька область, 3 квітня 2022 року.


Слава Україні!

Знищена колона російської військової техніки на шосе біля селища Бузова Київської області, 3 квітня 2022 року.


Слава Україні!

Сім’я українського солдата Івана Липського сумує біля його труни під час похорону п’ятьох українських солдатів в Одесі 29 березня 2022 року. Липський загинув 18 березня під час удару російської авіації по 36-й бригаді морської піхоти України, загинуло понад 40 українців. солдати у Миколаєві.

Останні записи