Tonalite

Tonalite

Tonalite S.p.A це компанія, що спеціалізується на виробництві та продажу високоякісної керамічної плитки однократного випалу. Виробництво було засновано в 1974 році. Tonalite пропонує своїм клієнтам широкий діапазон кольорів і розмірів інтер\’єрної, екстер\’єрної, а так само плитки для підлоги. Всі колекції доповнені декоративними і спеціальними елементами для досягнення максимальної естетики і функціональності.

Відмінною рисою фабрики Tonalite є проведення безперервних досліджень, спрямованих як на поліпшення зовнішнього вигляду плитки, так і на досягнення високих технічних стандартів якості, які забезпечують навіть найвимогливіших клієнтів оптимальним рішенням при кожному використанні нашої продукції.

Вишукані колекції керамічної плитки, мозаїки з кераміки і мармуру, які створює італійська фабрика Tonalite, виробляються за технологією однократного випалу. З 1974 року фабрика Tonalite виготовляє естетичну і функціональну інтер\’єрну, підлогову і екстер\’єрні плитку широкого колірного діапазону і різних розмірів. У кожній колекції представлені декоративні елементи, які допомагають розставити акценти і оживити інтер\’єр. Фахівці фабрики Tonalite постійно покращують зовнішній вигляд і технічні характеристики продукції, пропонуючи покупцям рішення, що дозволяють реалізувати найскладніші дизайнерські завдання.

Довговічність, стійкість до різкої зміни температурного режиму, практичність і водонепроникність – плитка від фабрики Tonalite комфортна в експлуатації і може використовуватися для обробки приміщень з високою прохідністю, декору фасадів, камінів і печей.

Детальніше

Showing all 10 results