Головна » Saime ceramiche

Saime ceramiche

Saime ceramiche

SAIME (Società Anonima Industrie Materiali Edili) була заснована в 1938 році в районі Дуе Мадонни в Сассуоло сім’єю Гамбільяні Зокколі, яка придбала частину компанії від родини Сіліпранді, яку спочатку заснувала родина Рубіані в середині дев’ятнадцятого. століття.

Сім’я Гамбільяні Зокколі спільно з досвідом інженера містера Падоа розробила перше виробництво порцелянового каменю з інноваційними тунельними печами, що замінили старі печі Гофмана.

Під час Другої світової війни Сайме був майже повністю знищений бомбардуванням.

У середині шістдесятих років Сайме переїхав із центру Сассуоло до Маранелло, де він зараз знаходиться.

Після корпоративної кризи в 1987 році Сайме була захоплена групою Riwal, а згодом стала одним з найбільших і найпродуктивніших заводів району.

У 2007 році SAIME разом із усією групою Riwal (яка в той час також складалася з комерційних брендів Alfa та San Prospero Lux) стала частиною групи Casalgrande Padana.

З цим останнім придбанням бренд SAIME поглинув бренд SAN PROSPERO, тоді як на заводі в Маранелло розпочався процес радикальної трансформації сайту, який протягом 10 років призвів до оновлення майже всього обладнання (загальний обсяг інвестицій приблизно 50 мільйонів євро на обладнання та будівельні роботи).

Остаточний ремонт заводу було завершено у 2017 році, що включало інноваційну лінію виробництва керамічних панелей.

На сьогодні завод Маранелло є одним з провідних заводів групи Casalgrande Padana, що спеціалізується на плитках великих розмірів. Нашим майбутнім розвитком є ​​завод, що займається виробництвом керамічних панелей загальною потужністю 15 000 квадратних метрів на добу, а також обладнаних внутрішньою системою різання та обробки.

Мета останніх інвестицій – зміцнити бренд SAIME, розширивши свою пропозицію як традиційних матеріалів, так і самих інноваційних матеріалів на ринку.

Детальніше

Showing all 4 results