Головна » Fondovalle

Fondovalle

Fondovalle

Ceramica Fondovalle святкує 50 річний ювілей: з 1962 року компанія розробляє і пропонує на міжнародному ринку інноваційні, технологічні, сучасні і естетично бездоганні матеріали. Всі ці роки синонімом Fondovalle були якість, стиль і дизайн.

В процесі своєї роботи Ceramica Fondovalle дотримується принципів постійного технологічного розвитку, охорони навколишнього середовища, поваги до майбутнього всього людства, інтернаціональності і любові до своєї країни. Важливим досягненням компанія вважає наявність величезного досвіду виробництва, що є гарантією стабільності в момент глобальної економічної невизначеності і потужним стимулом, для того, щоб впевнено дивитися в майбутнє.

Великі капіталовкладення в розробку нових технологій і дослідження в області дизайну і сучасний тенденцій призвели Fondovalle до прагнення виділяти в окремі сектори бренди компанії, виробничі напрямки і колекції. Зараз Fondovalle володіє трьома бізнес-підрозділами: виробництво в Marano sul Panaro, головне відділення і офіси продажів в Torre Maina, Maranello, і матеріально-технічна база в Ubersetto, Formigine.

Народжена в результаті досліджень Bi + Fusion, нова технологія Light4Fusion дозволяє виробляти навіть великі плити за технологією подвійного натискання. Завдяки чому створюється універсальний матеріал, який поєднує в собі велику легкість і в той же час відмінні технічні характеристики. Саме цей крок вперед по шляху інновацій, дозволяє Fondovalle випускати колекції, які можуть бути використані в якості підлогового покриття як для житлових, так і для комерційних приміщень.

Детальніше

Showing all 15 results