Century Ceramica — Галерея Керамограніту

Century Ceramica

Century Ceramica

Фабрики Century, Monocibec входять в холдинг італійських фабрик Fincibec S.p.A. і є найбільшими виробниками керамогранітy і керамічної плитки. З моменту заснування фабрика дотримувалася філософії відтворення задуму, ідеї в продукт, який передає природну красу і багатство з якістю досягнутому сучасними технологіями.
Фабрика Century одна з перших стала виробляти керамограніт в великих форматах — 60х120, 120х120, такі розміри дають великі можливість для дизайнерських і архітектурних рішень, дозволяють зробити площині максимально цілісними і монолітними.
Не можна не зазнач і дизайн керамогранітy цієї фабрики, колекції під класику представлені великою різноманітністю імітацій під мармур, травертин, русстічние породи каменю з мінімальним повторенням малюнка, мінімалістичний стиль доповнять стримані і елегантні серії в витриманих спокійних відтінках.
Керамічний граніт Century, це правильне рішення для будівництва комерційного та житлового призначення і не важливо. де Ви плануєте застосувати це матеріал для облицювання фасаду, підлоги, східців або стін, важливо, що Вам не скоро знадобиться заміна цього керамоганіта.

Здесь все 9 товаров