Головна » Новини » Актуальні колекції керамограніта в інтер'єрі житлових приміщень

Актуальні колекції керамограніта в інтер’єрі житлових приміщень

Серед різноманіття оздоблювальних матеріалів саме керамограніт вважається безперечним фаворитом, так як надає будь-якій поверхні, окрім стійкості до зношування, високі естетичні якості. На сьогоднішній день різноплановий модельний ряд виробів дивує своєю різноманітністю моделі і колекції, що відрізняються конфігурацією, розмірами, кольоровою гамою і фактурою. Споживачеві пропонуються на вибір варіанти, що імітують натуральну деревину, камінь, з рельєфною обробкою або рівною, матовою або полірованою поверхнею.

Актуальні колекції керамограніта в інтер'єрі житлових приміщень

Створення оригінальних інтер’єрних ансамблів:

Керамограніт в сірій кольоровій гамі дуже схожий з натуральним гранітом, тоді як аналоги білого кольору ідеально імітують мармур, причому в презентабельності не поступаються природному матеріалу, але коштують значно менше. Переконатися в цьому можна, ознайомившись з новими колекціями від Galleria Porcellanato представленими в категорії «мармур», а саме «Arcadia» і «Atlantis». За допомогою таких варіантів, виконаних в білому кольорі, можна облаштувати ванну кімнату або вітальню. Будучи одним з найдорожчих оздоблювальних матеріалів, керамограніт в концепції «мармур» буде органічно виглядати в інтер’єрах, виконаних в таких стилях, як:

1. Модерн.

2. Ампір.

3. Ренесанс.

4. Бароко.

5. Хай-тек.

Справжнім бестселером є керамограніт в форматі камінь, причому сучасні виробничі можливості дозволяють виготовляти моделі не тільки в сірій кольоровій гамі, але і в інших відтінках, що дозволяють з високим ступенем реалізму імітувати граніт, кварцит і т.д. Доведена до досконалості зовнішня естетика доповнена стійкістю до механічних пошкоджень і перепадів температур дозволяють з успіхом застосовувати даний вид керамограніту в будь-яких стилях інтер’єру. Безпрограшним варіантом в цьому плані є концепція лофт, в якій спочатку домінували натуральні матеріали, будь то цеглина або бетон.

Перелік актуальних рішень, коли колекції «Astral», «Artica» або «Ardesia» здатні додати інтер’єру завершеного вигляду можна доповнити елегантною класикою, сучасним модерном або спокійною і легкої атмосферою властивою стилю гранж.

Актуальні колекції керамограніта в інтер'єрі житлових приміщеньНе рідко зустрічаються приміщення з поверхнями покритими плитами керамограніту, в яких присутні вкраплення камінчик і черепашок. Незважаючи на складність процесу виробництва і подорожання матеріалу, подібний оздоблювальний матеріал надає інтер’єру особливу респектабельність, естетичність, вишуканість і екстравагантність.

Якщо правильно поєднувати різноманітні конфігурації, покриття і їх колірну гамму, можна без складності втілювати в життя найкреативніші ідеї щодо оформлення інтер’єру. Наприклад, сучасним рішенням буде суміщення в одному ансамблі керамогранітних плит з колекції «металік», з кованими решітками, встановленими на камін. Така комбінація дозволяє створити і повноцінно перейнятися атмосферою середньовічного замку.

Ефективним вирішенням цієї проблеми є керамограніт, коли мова заходить про обробку підлог, кухонних приміщень або камінів розташованих в інтер’єрі заміських котеджів. У підтвердженні цього служить оздоблювальний матеріал, представлений в категорії «дерево» за допомогою, якого можна створити чудовий антураж в кухні.

Для того, щоб ефектно виконати обрамлення камінної конструкції можна вдатися до використання керамограніта в категорії «бетон», а саме нової колекції «Back», яка додасть домівці неповторний затишок і благородство. Плюсом є той факт, що така конструкція стане значно стійкіше до вогню і надійніше в контексті пожежної безпеки, при цьому тепло в каміні буде краще зберігатися.

Останні записи