Головна » Новини » Creative Studio from GP#4

Creative Studio from GP#4

Ми проводимо інтерв’ю, бо для нас важливо знайомитись, обмінюватись досвідом і вивчати потреби українських дизайнерів і архітекторів. Цього разу говорили про тренди та розвиток українського дизайну з такими гостями: Ковальчук Руслан та команда (Artpartner_architects), Войтов Павло (Zooidesignstudio), Лавров Олег та Наталія (LAVROV DESIGN), Юлія Чульськая (Julia Chulska design & architecture), Олександр/Альберт (Altadea). Дякуємо, що завітали та відверто розповіли про себе і свої проекти!

З кожним разом ми покращуємо якість запитань, дізнаємося у наших гостей про реалізовані проекти і вивчаємо особистий почерк кожного експерта. Методом спроб і помилок ми досліджували най ефективніший спосіб розуміти потреби сучасного дизайну і архітектури, а ще можливість комунікувати з експертами цієї сфери. Тож ми вирішили, що найкращим способом є живі інтерв’ю, які ми проводимо в нашій галереї, в приємній і правильній обстановці, де гість зможе спокійно розповісти про свої досягнення, потреби і, скориставшись нагодою, познайомитись з най актуальнішими колекціями керамограніта від провідних виробників.

Для кожного гостя ми підготовлюємо мудборд, де, за власним бажанням, він зможе зібрати різноманітні комбінації плит, які використовувались у проекті, та розповісти про сам проект. Ми дуже вдячні всім тим, хто приймає наше запрошення і приходить на інтерв’ю, бо наша мета побудувати теплі, дружні і корисні відносини.

Всі фото і відео ми публікуємо в наших соц. мережах Facebook, Instagram та на Youtube.

Останні записи