Головна » Новини » Creative Studio from GP#3

Creative Studio from GP#3

Цього разу ми додали більше питань особистого характеру, для того, щоб краще розуміти філософію підходу дизайнерів до своїх проекті. Для нас дуже важливий формат живих інтерв’ю, оскільки у кожного дизайнера свій унікальний почерк і ми вивчаємо різний досвід і підходи в дизайні житлових і комерційних інтер’єрів, що допомагає нам стежити за модними трендами, поповнювати свою галерею новими затребуваними колекціями керамограніта та покращувати якість свого сервісу.

Дякуємо нашим гостям за цікаві і чесні інтерв’ю! Ми і далі розвиватимемо цей напрямок і запрошуватимемо цікавих гостей, фахівців в дизайні і архітектурі.

Наші гості: Директор компанії АРХІАРТ Виктория Бахова, Olga Martynets Design – Дизайн интерьера – керівник студії авторського дизайну, Design Studio Irina Tsimbalist – дизайнер, декоратор, керівник дизайн студії інтер’єрів Ірина Цимбаліст, Ігор Волков – керівник студії дизайну Forspace, Занько Федір – керівник студії дизайну і архітектури ZANKO Дизайн интерьера. Спільно з журнал “Дом и Интерьер

У наших соцмережах ми публікуємо відео інтерв’ю з дизайнерами Facebook, Instagram, Youtube. Приємного перегляду!

Останні записи