Закритий клуб від Galleria Porcellanato

Програма закритого клубу:

Для всіх партнерів, які увійшли  до закритого клубу «Galleria Porcellanato» діє наступна програма:

– sms інформування, email оповіщення стосовно новин, акцій, розпродажів.

Завдяки плідній співпраці з провідними виробниками керамограніту та плитки, ми постійно поновлюємо свій асортимент. Таким чином наші партнери будуть завжди в курсі останніх новин. Компанія бере участь у багатьох вітчизняних  виставках, щоразу дивуючи особливою подачею та баченням сучасних інтер’єрів.

– послуга  «захист проекту».

Ми цінуємо  кожного партнера та  кожен проект. З послугою «захист проекту» –  Ви  будете в безпеці.  Ми не дозволимо використовувати  іншим Вашу ідею, а в разі виникнення такої ситуації застосуємо відповідні міри. Адже будуємо партнерство  лише на довірі та зацікавлені в гармонічних, налагоджених  ділових стосунках.

– індивідуальні умови співпраці.

До реалізації проектів ми підходимо індивідуально, починаючи з підбору і закінчуючи доставкою товару на об’єкт. Асортимент будується на основі вишуканих смаків і вимог топ-архітекторів, дизайнерів України і здатен задовольнити найсміливіші бажання. Ми не демпінгуємо, але запевняємо, що наші ціни Вас приємно здивують.

– проведення закритих зустрічей.

Двічі на рік компанія проводить закриті зустрічі для своїх партнерів. Де обговорюються останні новини та проходить нагородження за кращі  проекти!

 

*Щоб активувати усі привілегії клубу  «Galleria Porcellanato», застосовуйте наш керамограніт та керамічну плитку в своїх проектах!

Останні записи