CERSAIE 2018

З 24 по 28 вересня 2018 Італія прийме гостей на CERSAIE 2018 – це 36-а Міжнародна виставка керамічної плитки, аксесуарів та обладнання для ванних кімнат

Експерти Cersaie 2018 визначили 4 тенденції:

Дизайн На чолі кута тренда Design — ефектний вигляд. Складні комбінації відтінків, виразні фактури, незвичайна розкладка. Варіації на тему творчості групи Мемфіс і імітації графіті, «наївний» малюнок та акцентовані сліди пензля, ламана геометрія, шеврони всіх мастей та ефект об’єму.

Комфорт Тренд Comfort робить ставку на глибокі тони, що дозволяють розслабитися і зануритися в себе, та природні фактури. Звідси імітації мармуру та інших натуральних каменів, великий формат плитки для меншої кількості швів. Другий варіант — спокійний геометричний орнамент. Палітру в відтінках чорного, білого і бежевого бадьорять сполохи золотистої мозаїки.

Спогади Memories — занурення в минуле. Припорошені, вицвілі відтінки, зістарені поверхні створять атмосферу минулих днів. До приємних спогадів віднесли імітації дощатої підлоги в палітрі натуральної деревини. Екскурс в античність — всі різновиди модного терраццо.

Поезія Poetry — делікатні фарби, флоральні мотиви, акварельні ефекти. Ботаніка стилізована або імітує реальність, з вираженою фактурою або шовковисто-гладкою поверхнею. Поєднується з дрібним геометричним візерунком, що задає чіткий ритм.

 

Станьте першими, стежте за нами #Cersaie2018whitGP  на www.facebook.com/GalleriaPocellanato, на нашому сайті www.g-p.net.ua.

Новости Cersaie 2018. Несомненными лидерами, остается мраморы и ониксы! В этом году мраморных коллекций – это не только имитации белого и черного мраморов,  новые тенденций – это яркие акцентные рисунки представленные в цветовом многообразии, от калакатт с золотистым рисунком, до ярких синих, зеленых и розовых ониксов. Глобализация форматов мраморных коллекций , это уже даже не тренд, а необходимость, которую по достоинству оценили,  дизайнеры и архитекторы.

Новости Cersaie 2018. Текстуры терраццо, все больше набирают популярность, бетонные  в стиле семидесятых и классические венецианские, представлены в разнообразной цветовой гамме, с множеством декоративных элементов.

Новости Cersai 2018. Текстуры бетонов все так же не теряют своей актуальности, даже более того, имитаций этого материала, становится больше, ассортимент многообразнее в цветовой гамме и новых текстурах. Наиболее перспективным, можно считать керамогранит под металл, вариации на тему индустриальных фактур, представили в крупноформатных плитах, с использование различных принтов.

Останні записи