Керамограніт на фасаді

«Зустрічають по одягу …» або який оздоблювальний матеріал вибрати для фасаду. У всьому світі керамограніт як сучасний і високотехнологічний матеріал широко застосовується для обробки фасадів. Він отримав репутацію одного з найбільш довговічних і красивих матеріалів для прикраси і захисту будівлі.

Який керамограніт підійде на фасад

За зовнішнім виглядом керамограніт можна порівняти з багатьма натуральними і декоративними оздоблювальними матеріалами — граніт, мармур, дерево, метал, бетон, тканина тощо, а за технічними властивостями перевершує їх: легший щодо натурального каменю, бетону і металу, різноманітність форматів, морозостійкість , стійкість до ультрафіолету і агресивних середовищ, механічна міцність, широка колірна гамма дають можливість практично необмежено їх комбінувати, відкриваючи простір для дизайнерських рішень. Будь-який проект можна зробити буквально унікальним з естетичної точки зору.

Види фасадів

Невентильовані фасади, або «мокрі» — метод як більш доступний, застосовуються на об’єктах, де потрібно виділити цоколь, вхідні групи й тераси, а також реставруються фасадах старої споруди зі складними оздобленням і ліпниною. Контекстом цього методу є облицювання зовнішніх стін, в якому використовується зв’язок — розчин цементу або клею між плиткою і основою. Одним з факторів, який в першу чергу необхідно враховувати при укладанні матеріалів на вулиці — вплив навколишнього середовища. Зовні будівля постійно підпадає під вплив погодних умов: мороз, дощ, відлига, нагрівання при високих плюсових температурах. Часта зміна температури вимагає морозостійкого, зносостійкого, і зберігає колір під впливом зовнішніх факторів матеріалу. Не дивно, що одним з найпопулярніших матеріалів для облицювання фасадів, балконів і терас став керамограніт.Прі облицюванні вертикальних поверхонь, зокрема цоколя будівель, слід використовувати тиксотропні клеї, тобто клеї, які виключають зсуву. Крім того клеї повинні бути морозостійкими й з підвищеною адгезією.

Вентильовані фасади

Вентильовані фасади приваблюють тепер підвищений інтерес і використовуються всі в більших і більших проектах. Причина зростання їхньої популярності пояснюється рядом функцій і характеристик роблять їх вигідними як для нових будівель, так і при реконструкції фасадів, і для поліпшення міської обробки. Вентильовані фасади завоювали популярність серед архітекторів, будівельників, і замовників.
Головна функція таких фасадів — захисна. Це обумовлено тим, що в навісних фасадах, як правило, використовують для облицювання досить стійкі до зовнішніх впливів матеріали.

Друга функція вентфасадів — технічна (утеплення). Вентильований фасад є простий «листковий пиріг», який має головна відмінність — повітряне вентильований простір між матеріалом облицювання і утеплювачем зовнішньої стіни. Саме така зовнішня захисна конструкція дозволяє стіні «дихати» і забезпечувати здоровий клімат усередині приміщень, випускаючи зайву вологу саме в вентильований зону, де висхідні потоки повітря, швидко виводять її назовні.

Такі будинки перетворюються у своєрідні термоси. Наприклад, при відключенні опалення взимку вони охолоджуються в 5-6 разів повільніше, ніж інші будинки. А влітку зберігають всередині будівлі прохолоду, дозволяючи відчутно економити на кондиціонуванні, виконуючи функцію сонцезахисного екрана, що відбиває значну частину падаючого на нього теплового потоку.

Третя функція — звукоізоляційна. Навісні системи підвищують звукоізолюючі показники капітальних стін в середньому в 1,5-2 рази.

Ще один плюс навісних вентильованих фасадів — їхня невимогливість відносно попередньої підготовки капітальних стін до обробки. Якщо, наприклад, для фарбування потрібно досить ретельна підготовка поверхні стін, то вони цього не потребують. Навіть навпаки — вони приховують дефекти стіни, і часто є більш ефективним і дешевим методом обробки, ніж фарбування.

Монтаж навісних вентильованих фасадів можна проводити в будь-який час року, і майже в будь-яку погоду, що також є незаперечною перевагою даного виду зовнішньої реклами для власника

І нарешті дуже важлива перевага навісних вентильованих фасадів — довгий термін їх служби.

Останні записи