Керамограніт під мармур, травертин, онікс

Вічна класика – тренд не залежний від часу. Натуральні мармури, травертини і онікси, протягом тисячоліть були незамінними в архітектурі і дизайні. Володіючи красою та різноманіттям, натуральні мармури все ж мають і ряд недоліків, таких як крихкість, гігроскопічність і вагові характеристики. Найбільш бажаною альтернативою натуральним каменям став керамограніт, перевершуючи за технічними даними, він зміг закріпити свої позиції як в архітектурі, так і дизайні. Такої популярності сприяли цифрові технології, завдяки яким, з’явилася можливість створювати ідеальні копії, які зовні нічим не поступаються справжньому каменю, виглядаючи так само розкішно і чудово.

 

На сьогодні, безсумнівним бестселером, є білі мармури – Калакатта (Calacatta) і Каррара (Carrara), ніжні і вишукані вони створюють в інтер’єрі  легкість і ілюзію простору. В цьому році, найтехнологічніші фабрики змогли порадувати колекціями чорного мармуру марквіна, дефіцит, якого відчувався останні кілька років. Серії керамограніту під онікс, вже давно вийшли за межі стандартного сприйняття, на ряду з тривіально бежевими, з’являються яскраві  акцентні – жовті, бірюзові, сині. Так само не втрачають свою актуальність, такі різновиди як – травертини (Travertino), марфіли (Marfil) та емперадори (Emperador), здатні наповнити простір відчуттям затишку та комфорту.

Ми змогли зібрати, найкрасивіші та найяскравіші колекції, що дозволять Вам підібрати керамограніт для будь-якої поверхні та в будь-якому розмірі, від стандартних 60х60 до керамічних слябів 150х300.

Найбільш популярні колекції Maxfine: MarmiMaonocibec: Transalp, Lea: Dreaming, AVA: AESTHETICACoem: REVERSO, Fioranese: Marmorea.

Останні записи