Керамограніт в інтер'єрах

Керамічна плитка на підлогу

Підлога в будь-якому приміщенні піддається найбільшим механічному впливу. Тому, вибираючи плитку для підлоги, потрібно пам’ятати, що вона повинна бути міцною, стійкою до стирання і дії хімічних речовин, а також володіти високою вологонепроникністю. У ряді випадків необхідно, щоб для підлоги кераміка мала ще й антиковзке покриття. При цьому плитка є важливим елементом інтер’єру приміщення. Вона повинна органічно поєднуватися з оформленням стін і стелі, створюючи разом з ними загальний фон. Саме тому дизайнери приділяють чимало уваги розробкам різнотипного кахельного покриття підлоги.

Як зробити підлогове покриття унікальним використовуя керамограніт?

В даний час досить популярна плитка, що імітує натуральний камінь, туф, паркет, дерево ітд. Сучасний якісний керамограніт утворює ідеально рівне і міцне покриття. При цьому можна створювати унікальні версії оформлення. Наприклад, застосовувати різні способи укладання плитки, використовувати в роботі різнофактурні і різноформатні елементи. Можна залучити матові, глянцеві і рельєфні плитки, створюючи неповторну композицію. Головне, не боятися експериментувати.

Особливості колірного рішення для керамічної плитки

На відміну від керамічної плитки для стін, керамограніт, призначений для підлоги, рідко виконують в яскравій кольоровій гамі. Як правило, такий матеріал володіє досить стриманими відтінками. Це обумовлено тим, що стать є лише фоном в інтер’єрі, тому не повинен залучати занадто великої уваги до себе, бути недоладним, дратівливим погляд. До того ж спокійні колірні тони допомагають візуально збільшити об’єм приміщення, внести в нього затишок, комфорт, якесь візуальне рівновагу.

Плитка «під дерево»

Плитка, що імітує дерев’яну поверхню, з’явилася не так давно, але вже заслужила визнання, ставши яскравою тенденцією останніх років. Вона відмінно вписується в багато інтер’єри — від класики до модного хай-теку. При цьому, на відміну від справжніх дерев’яні підлоги, цей матеріал не боїться вологи, хімічних речовин, механічних впливів. Він міцний, зручний у відході, довговічний. До того ж подібна підлогова кераміка відрізняється високою вогнетривкістю. Якщо створити правильну схему освітлення приміщення, то її практично не відрізниш від дерев’яної підлоги.

Останні записи