Branch з Galleria Porcellanato

Друзі, запрошуємо Вас на Branch від Galleria Porcelanato! Branch – Це корисний захід для дизайнерів, архітекторів та людей, зв’язаних з керамогранітом і керамічною плиткою, який проходитиме один раз на місяць у новому салоні Galleria Porcelanato за адресою: м. Київ, вул. Глибочицька, 32В.

Вхід по реєстрації після підтвердження!

Головна ідея Branch – це створити унікальне місце, де зацікавлені тематикою керамограніту, інтерьеру, архітектури и т.д., люди зможуть зустрічатись, знайомитись, обмінюватись досвідом і дізнаватись про сучасні тенденції галузі від провідних спеціалістів, а приємним бонусом стане смачний фуршет.
Тема цього Branch – “Почерк дизайнера: правда або PR?” В якості спікерів Ми запросили відомих дизайнерів інтер’єру, чий багаторічний досвіт і гучні проекти кажуть самі за себе : Наталія Поплавська і Альона Жернова.

Наталія Поплавська – відома українська дизайнерка інтер’єру і засновниця студії дизайну Np-Studio. Наталія Поплавська виступатиме на Branch 27.02.2020 в якості спікера та розповість більш, ніж про 10 секретів в дизайні інтер’єру накопичених за 19 років роботи і чи можливо створити самобутній архітектурний стиль в сучасних умовах цитування та подорожчання.
Алена Жернова – засновниця студії дизайну «A Z». Студія дизайну Альони Жернової більш, ніж п’ятнадцять років успішно займається дизайном інтер’єру житлових і комерційних приміщень. За цей час студією було реалізовано велику кількість унікальних проектів в різних стильових рішеннях. Один з таких проектів – це інтер’єр «Самба» для Влада Ями. Про свої проекти, тренди дизайну та інтер’єру Альона розповість Вам на BRANCH 27.02.2020.

На Вас чекає: приємна атмосфера, корисний та дружній нетворкінг, смачний фуршет і, звісно, дуже багато новинок керамограніту!
Початок регістрації – 11:00
Адреса: м. Київ, вул. Глибочицька, 32 В
Організатор заходу: DCH MEDIA

Останні записи