Головна » Новини » BRUNCH на тему «Почерк дизайнера, міф чи реальність?»

BRUNCH на тему «Почерк дизайнера, міф чи реальність?»

У четвер 11 червня спільно з DHC ми провели свій другий BRUNCH на тему: «Почерк дизайнера, міф чи реальність», на який запросили авторитетних спікерів, відомих дизайнерів і справжніх професіоналів своєї справи: Ольгу Богданову – founder Bogdanova Bureau і Максима Кривенко – founder and managing director в PLAN bureau.

Ольга Богданова – 14 років досвіду в дизайні інтер’єрів, засновниця студії дизайну «Bogdanova Bureau» і «Prostir 86» дизайн-платформа та кураторський, комерційний простір, що представляє український дизайн у всьому світі. Відповідно до визначеної теми Ольга розповіла про свій підхід до дизайну, про сучасні тренди і дуже детально про проект 365 STUDIO.

Максим Кривенко – архітектор, засновник і керівник студії архітектурного проектування PLAN bureau. Максим розповів про помилки молодих дизайнерів, поділився секретами свого підходу і про те, як взаємодіяти з замовниками, вміти почути і зрозуміти їх побажання, для того щоб результат в підсумку задовольнив вимоги обох сторін.

Після виступу Ольги і Максима Galleria Porcellanato продемонструвала роботу Майстерні GP. В один момент всі гості перетворилися в проектні групи, а сцена Бранча в майстерню кількох десятків художників. Команди отримали кожна своє ТЗ, в якому було вказано об’єкт, стиль і базова плита з колекцій Diesel Cement Mexican, Fondovalle Res art, FMG Venice villa, Maxfine Agata, Vetri by Refin. За 15 хвилин необхідно було підібрати додаткові матеріали з Concreto by LEA, Mold by Refin, ACIDIC by Fondovalle, 41ZERO42, COEM Flow, Sound Of Marbles by Fioranese, MAXFINE ONICI. З яким азартом учасники вибирали кольори і текстури, сперечалися і знаходили сміливі рішення! Одній команді навіть довелося розділитися – настільки різний погляд на Скандинавський стиль склався у двох сторін. І ось кульмінація – презентація проектів. Сміливий в колірному рішенні Максималізм, теплий з елементами дерева і каменю Еко, коворкінг в Хайтек зі скла і фітнес-клуб в Американському стилі. Палаючі очі, щасливі обличчя, захоплення від командної роботи – ось те, що ми прожили, побачили, відчули разом в цей день.

GP створює нові стандарти роботи – це можливість творити, експериментувати і виявляти свій стиль в новому досвіді. Формат роботи, де всі на рівних, де немає жорстких обмежень, де ти можеш відпрацювати свій проект разом з такими ж як ти – професіоналами, захопленими своєю справою.

Останні записи