Про нас — Галерея Керамограніту

Galleria Porcellanato

Наша місія створювати проекти, визнані сьогодні актуальні в майбутньому.

Цінності нашої компанії

Гармонія Продукт і послуги, які ми пропонуємо, допомагають людям бути в гармонії, реалізувати себе і перемагати.
Авторитет Цінуємо авторитет своїх партнерів і несемо відповідальність за вибір продукту.
Лідерство Шукаємо, мріємо, створюємо, добиваємося поставлених цілей і радіємо творчому досягненню.
Європейський дизайн Наш асортимент від провідних європейських виробників від традиційних колекцій, перевірених часом до новаторських рішень в дизайні.
Респект Повага до команди і повага до клієнтів.
Єдність Тільки спільними зусиллями ми йдемо до результатів, як в команді, так і з клієнтом.
Я і моя команда Віддані справі розумом і серцем.

Асортимент

Якщо Ви працюєте в сучасному стилі архітектури — наш асортимент для Вас, від провідних європейських виробників керамічного граніту, філософія яких: А2А — архітектори для архітекторів. Асортимент знаходиться в постійній динаміці підбору від традиційних колекцій, перевірених часом до новаторських рішень в дизайні (в фактурах бетону, окисленого металу, каменю, мармуру, дерева) і лінійці форматів (від стандартних модулів до керамопанелей 150х300, 100х300).

Час

Ми любимо, то чим займаємося, і як ніхто інший розбираємося в керамограните і керамічної плиті. З метою зберегти Ваш час, наша робота спрямована на якісний сервіс на всіх етапах форміроавнія проекту: від підбору до поставки матеріалу на об’єкт.

Робота з інвестиційними проектами

Застосування керамограніта в інвестиційних проектах орієнтоване на створення концепції, в якій комфортно для користувачів і прибутково для інвестора, зі збереженням естетичних і технічних параметрів матеріалу в довгому часовому факторі. У цьому процесі нашим завданням є надання партнерам, керамограніта, що відповідає всім заданим параметрам.

Робота з приватними проектами

Створюючи для себе домашнє вогнище, кожен прагне зробити це по-своєму і краще. Саме тому вибору матеріалу приділяється особлива увага. Екологічність, якість, естетичні властивості — три основних кита на яких формується рішення про придбання оздоблювального матеріалу. Ми завжди готові надати Вам підтримку у виборі і пошуку керамограніта, який буде відповідати Вашим вимогам у реалізації важливого проекту — облаштування власного житла.

Наші партнери