Про керамограніт Slim

Керамічна плитка, один з найдавніших будівельних матеріалів, який увійшов в наше життя більше 2000 років тому і не планує здавати свої позиції. Кераміка не тільки закріпила палі позиції в традиційних місцях свого проживання, а й помітно розширила області застосування, потіснивши багато матеріалів. Так на початку двохтисячних років з’явилася нова кераміка ім’я якої – керамограніт, на сьогодні вже ні в кого не виникає сумнівів у правильності вибору цього матеріалу. Завдяки його унікальним естетичним і технічним властивостям перетворилася архітектура наших міст, для дизайнерів і архітекторів цей матеріал дав незліченну кількість ідей у ​​всіх сферах будівництва. Але і на цьому не була поставлена ​​крапка в розвитку кераміки – керамограніт SLIM це нова назва, яка здатне перевернути наші уявлення про можливості керамічної плитки.

Керамограніт Slim – KALESINTERFLEX

Світовий лідер у виробництві керамічної плитки, концерн KALE, амбітно заявив про свій намір стати лідером цього сектора запустивши на ринок бренд KALESINTERFLEX, що буквально означать «гнучкий шнур». Ще вчора гнучкість керамічної плитки звучало як фантастика, але сьогодні ми про це говоримо, як про один із самих основних перевагах цього матеріалу. Що таке KALESINTERFLEX і якими плюсами володіє цей матеріал? Це той же керамограніт, якому властива стійкість до температурних перепадів, ударам і навантажень з тією різницею, що має абсолютно унікальну товщину 3-5 мм і максимально можливі розміри 100х3000 см. При настільки габаритних форматах і тонкощах, KALESINTERFLEX має колосальну здатність витримувати навантаження і удари по всій площині матеріалу, що обумовлено додаванням скловолокна при виробництві. Революційна здатність приймати радіальні форми, за рахунок товщини і розмірів, дозволяє по-новому подивитися на архітектурний і дизайнерські проекти.

 

Область застосування та переваги KALESINTERFLEX

Архітектура Slim

KALESINTERFLEX – це безсумнівно найпрогресивніший оздоблювальний матеріал, за яким майбутніє будівництва. Володіючи високими технічними характеристиками і естетичними перевагами керамограніт SLIM, здатний вирішити найскладніші архітектурні завдання. Радіальні форми, традиційно можливо було облицювати тільки за допомогою композитних матеріалів або ж дробити на сегменти керамограніт, щоб обіграти заокруглення в архітектурі. Таке обмеження в технологічних можливостях матеріалів приносило ряд незручностей для архітекторів, тому що в більшості своїй застосування одного з матеріалів виключало можливість застосування іншого, унаслідок складної естетичної сумісності (особливо в великих площинах). Керамопанелі KALESINTERFLEX, дозволяють вирішити всі «радіальні проблеми» в архітектурі, створюючи монолітні поверхні з мінімальною кількістю стиків (при радіусі 5 метрів). Важливою особливістю є і вагова характеристика цього матеріалу, всього – 7 кг / м2, що дозволяє полегшити «вдягання» будівлі, в порівнянні зі звичайним керамогранітом, вага якого коливається від 18-25 кг / м2.

Дизайн Slim

Ні для кого не секрет, що при великій кількості оздоблювальних матеріалів на сучасному будівельному ринку, дуже складно здивувати дизайнерів, чомусь, а новинки, як правило, викликають більше недовіру. Але як недивно KALESINTERFLEX не тільки отримав високе схвалення, а й був названий «керамічним проривом». Адже, по суті, немає площин в інтер’єрі, де цього матеріалу не знайшлося б застосування – підлоги, стіни, стелі, підвіконня і навіть фасади корпусних меблів, ще не один матеріал не мав такої універсальністі. Найбільш активно керамограніт SLIM застосовують в дизайні комерційних проектів – ТРЦ, Бізнес Центри, готелі, офіси, в великих просторах керамопанелі створюють монолітні поверхні з мінімальною кількістю стиків.

Останні записи