Головна » Новини » Galleria Porcellanato святкує свій ювілей - 10 років на ринку України!

Galleria Porcellanato святкує свій ювілей – 10 років на ринку України!

Компанія Galleria Porcellanato святкує свій ювілей!

Наша компанія впевнено рухається вперед, щороку досягаючи поставлених перед командою цілей. З року в рік ми розширюємо портфель виробників, брендів та відповідно асортимент керамограніту.

Наше портфоліо невпинно поповнюється престижними архітектурними та дизайнерскими проектами, а сам бренд асоціюється з якістю, комфортом, затишком та сучасними трендами. Нам завжди було приємно пишатися своїми здобутками, але найголовніший наш актив – це наші партнери та друзі!

Galleria Porcellanato дякує своїм друзям, які протягом усіх цих років допомагали досягати успіхів і разом створювали непорушну мережу партнерських відносин. С кожним роком ми становились краще і зараз, дивлячись з висоти пройденого 10 ти річного шляху, з упевненістю можемо сказати – нам є чим пишатись! Наші кейси – це щонайменше  70 об’єктів, сучасних українських ресторанів, готелів, торгово-розважальних центрів та ін.

Ми співпрацюємо з понад 50 відомими європейськими виробниками, та в нашому арсеналі мається більше 500 колекцій керамограніта. Дякуємо, що залишаєтесь з нами, Galleria Porcellanato продовжує свій рух вперед і робитиме все для того, щоб наші партнерські відносини ставали міцніше.

Останні записи