Типи керамічного граніту — Галерея Керамогранита

Типи керамічного граніту

Колір і малюнок. Нескінченне різноманіття кольорів, фактур, імітацій самих різних природних матеріалів, якими балують фабрики-виробники своїх клієнтів. Розглянемо найбільш популярні на сов ремінному будівельному ринку.

Моноколор — це керамічний граніт має однорідний колір по вей свій товщині. Виробництво такого виду керамограніта з технологічної та економічної сторони досить складний і відповідно дорогий процес, так як домогтися однорідності кольору складно і як наслідок ці серії дорожче інших. Справедливості раді варто відзначити, що фабрик виробляють моноколори не так багато. Колекції виробляють як правило з матовою і полірованою поверхнею. Найбільш поширені кольори: білий, чорний, сірий, беж, відтінки коричневого.

Імітації каменю — список цього виду керамограніта дуже великий, це різновиди всіляких порід мармуру, граніту, травертинів, оніксом і інших складних порід. За видами поверхонь вибір так само досить різноманітний — полірований, матовий, лаппатірованний, напівполірований, структурний, так, що підібрати підходящий для дизайнерських і екстер’єрних рішень необхідний матеріал не складе труднощів.

Різноманітність текстур — тут можна зустріти самі мудрі ідеї фабрік- виробників, від популярного керамічного паркету до імітацій шкіри, текстилю, металу, друкарні, цементу і цей список можна продовжувати довго, так як кожен сезон виробник представляють нові види текстур і хто знає, чим нас ще зможуть порадувати дизайнери керамічної індустрії.

Недавние записи