Керамограніт під дерево — Галерея Керамогранита

Керамограніт під дерево

Самим популярним і затребуваним, безсумнівно є керамограніт під дерево. Така полярність цього виду, обумовлена низкою причин. По-перше, на відміну від натурального дерева, яке має певні складності в експлуатації, його керамічна версія, абсолютно універсальна і не має обмежень у використанні, а також легка в обслуговуванні. По-друге, дерево не схильне тенденціям і віянням моди, воно завжди залишається актуальним, в будь-який час і в будь-якому стилі — будь то класичні або сучасні інтер’єри та екстер’єри. Так само текстури дерева вдало поєднуються з будь-якими видами мармуру, травертину, бетону, металу, тим самим, дозволяючи створювати дивовижні інтер’єри.

У теперішній час, серій керамограніта в стилізації дерева, безліч від класичного дуба і горіха до червоного сандалового і чорного африканського. Але не тільки колірними рішеннями багатий асортимент — колекції під дерево, так само різноманітні за видами обробок поверхонь — натуральні і гладкі, рельєфні і брашірованіе, з ефектом покриття лаком і маслом. Все більшої популярності набувають колекції виконання під щитової і ялинковий паркет, які будуть доречні ні тільки в класичних інтер’єрах, а й в сучасних.

У нашому асортименті представлено понад 50 колекцій, серед яких, Ви завжди зможете підібрати керамограніт під дерево, який відповідає всім естетичним і технічним вимогам.

Найбільш популярні колекції  Porcelaingres: InWood, Ariana: LegendMirage: Koru, Refin Chevron, Lea: SLIMTECH WOOD STOCK

Недавние записи