Интерьер года 2018 — Галерея Керамогранита

Интерьер года 2018

Ceramic moodboard , «доска настроения» о тенденциях дизайна 2019:

Наш стенд Ceramic moodboard, «дошка настрою» про тенденції дизайну 2019.

Джерела натхнення для професіоналів сьогодні дуже різноманітні: суспільство, мистецтво, наука і технології … Дизайн став невід’ємною частиною відображення кон’єктури і смаку споживача, в контексті життя суспільства і змін у світі.

Суспільство стало критично вразливим в інформаційному шумі, що поширюється хаосі.

Тренди 2019 — в пошуку нового досвіду, в тому числі духовного, покликані підтримувати, властиве людині-самобутність, унікальність мислення і творчості, протистояти технологіям віртуальної реальності, алгоритмам соцмереж і фальсифікованої інформації.

Палітра на 2019 рік усе ще нейтральна, пом’якшена і включає багато сірих тонів — перечекати економічну негоду, піти від тривожних думок, сховатися від міського шуму, доповнюється все більшою рішучістю і прагненням знайти способи відрізнити реальність від фантазії. Нас чекають більш насичені і позитивні тони, що дозволяють встановити контроль над штучним інтелектом, де акцентами стають почуття, прояв інтуїції, критичне мислення, якими володіє тільки людина.

Ceramic Moodboard from Galleria Porcellanato, Интерьер года 2018.

Визначено 4 тенденції, які будуть яскраво простежуватися в керамічної моді в 2019 році і як завжди фонова частина проекту керамограніт і керамічна плитка невід’ємна частина проекту.

Дизайн В основі тренда Design — ефектний вигляд. Складні комбінації відтінків, виразні фактури, незвичайна розкладка. Варіації на тему творчості групи Мемфіс і імітації графіті, «наївний» малюнок і навмисні сліди кисті, ламана геометрія, шеврони всіх мастей і ефект обсягу.

Комфорт Тренд Comfort робить ставку на глибокі тони, що дозволяють розслабитися і зануритися в себе, і природні фактури. Звідси імітації мармуру і інших натуральних каменів, великий формат плитки для меншої кількості швів. Інший варіант — спокійний геометричний орнамент. Палітру в відтінках чорного, білого і бежевого оживляють сполохи золотистої мозаїки.

Спогади Memories — занурення в минуле. Пріпиленний, вицвілі відтінки, зістарені поверхні створять атмосферу минулих днів. До приємних спогадів віднесли імітації дощатої підлоги в палітрі натуральної деревини. Екскурс в античність — всі різновиди модного тераццо.

Поезія Poetry — делікатні фарби, флоральние мотиви, акварельні ефекти. Ботаніка стилізована або імітує реальність, з вираженою фактурою або шовковисто-гладкою поверхнею. Римується з дрібним геометричним візерунком, що задає чіткий ритм.

Дякуємо за відвідування нашого стенду, стежте за нашими новинками на www.facebook.com/GalleriaPocellanato

Недавние записи